MiVue Drive 65 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z wbudowanym rejestratorem samochodowym Full HD.
ukazujemy Mio MiVue Drive 65 LM, czyli unikatowe i kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy standard w świecie nawigacji samochodowych i videorejestratorów. To nowatorskie urządzenie wielki wyświetlacz 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zaimplementowaną kamerą Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium, a także dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (innowacyjny system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


dzięki czemu jedynemu w swoim rodzaju urządzeniu łatwo dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i nietrudnej w obsłudze nawigacji samochodowej, a videorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 65 jest bogato zaopatrzone w funkcje premium i ma zapewnioną gratisową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o świeże mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać dane o fotoradarach, dodatkowo poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, by wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym dane (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy. Videorejestrator i nawigacja działają równocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy oraz przerywania komend nawigacji. By włączyć podgląd z kamery pokładowej, starczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu albo wyświetlacz z mapą.


Kamera MiVue Drive 65 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 i przysłonę F1.8.
atrakcyjną opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć że urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od teraz wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest za pomocą długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy choćby w pokaźnych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest wytrzymałe na zakłócenia i interferencje. Co widoczne, to inteligentne urządzenie zastosowane systemy ADAS (nowoczesny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu do urządzenia: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim zniża się, np. Dlatego iż kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 65 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,w dodatku dba o Twoje bezpieczeństwo.

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 65 to wspaniały towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć wielki ekran 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, żeby dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

artykuł
firma
Kod producenta
5262N5380035
EAN
5420027526867
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
typ nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne ekran Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
szeroka Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujka wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
techniczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zastosowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta