MIKAVI PQ3 Rejestrator jazdy Mikavi PQ3 GPS 4K WiFi posiada kompaktowe rozmiary i stanowi świetne narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki temu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości 4K Ultra Full HD przy kącie widzenia obiektywu 150 stopni możemy być pewni, iż oku kamery nie umknie żaden szczegół widoczny w zdarzeniach drogowych.

użycie modułu GPS umożliwia niesienie trasy na mapę wraz szybkością pojazdu. Korzystaj z połączenia bezprzewodowego ze smartfonem dzięki WiFi oraz z aplikacji przenośnej! PROCESOR NOVATEK I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano szczególnie dobrej klasy komponenty używane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Novatek 96660, a także 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 24 klatek/s w rozdzielczości 4K Ultra Full HD 2160p. Czujka optyczny uwielbianego producenta OmniVision zapewnia nadzwyczajną jakość nagrywanego obrazu, choćby w słabym oświetleniu.

2.4-CALOWY wyświetlacz Miakvi PQ3 GPS 4K WIFI posiadając kompaktowe rozmiary jest wyposażony w wielki wyświetlacz o przekątnej 2.4 cale. Dzięki temu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a równocześnie jest na tyle czytelny,bez problemu można zmieniać ustawienia menu, czy oglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA FULL HD (2160P) W PQ3 GPS 4K WIFI wykorzystano jeden z najkorzystniejszych procesorów użytkowany w mistrzowskich kamerach – Novatek 96660. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s.

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie obszerniejsza od rozdzielczości Full HD, a także dziewięciokrotnie większa od typowej rozdzielczości HD. KOMPAKTOWE wymiary, wyszukany WYGLĄD, ŁATWOŚĆ MONTOWANIA Dzięki kompaktowym wymiarom i znikomej wadze, montaż i demontaż rejestratora na szybie jest bardzo prosty i prędki.

zagwarantuje to dużą wygodę gdy chcemy przenieść sprzęt do innego pojazdu. Niewiele znaczące wymiary pozwalają na ukrycie kamery choćby za lusterkiem samochodowym, dzięki czemu pole widzenia kierowcy nie jest w żaden sposób ograniczane, co ma też kluczowy wpływ na bezpieczeństwo.

asygnowany uchwyt zagwarantuje jednostajne zainstalowanie rejestratora na szybie i wysoki komfort użytkowania. DODATKOWA KAMERA TYLNA COFANIA komplet PQ3 GPS 4K WIFI posiada kamerę tylną cofania, którą można przymocować do szyby lub tapicerki samochodowej.

Kamerę można zamontować we wnętrzu pojazdu,dzięki czemu, iż jest ona wodoszczelna, można ją umieścić ponadto na zewnątrz samochodu....