Regał zibi - swobodny montaż marki Elior.pl

od 0,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Twój regał nie musi wyglądać tak, jak wymyślił sobie jego producent. Możesz genialnie złączyć go do Twojego wnętrza tak, by odpowiadał Twoim potrzebom poręcznym i wizualnym. Sam zaprojektuj, skomponuj i stwórz swoje meble.

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i wygodny... Dlaczego? komfortowy regał ZIBI uwydatnia się nie tylko swoją poręczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, ale także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego raduje się powodzeniem wśród osób ceniących prekursorskie rozwiązania i szybko zyskał status bestsellera. Dzięki regałom Zibi możesz dowolnie komponować swój mebel z poszczególnych komponentów i stworzyć i gabaryt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom użytecznym oraz wizualnym. użyta do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, pozostała uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Wyłącznie jakość mebli marki Elior potwierdzona jest aż 10-letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Regały Zibi producenta Elior nieprzeciętnie zjednoczysz równocześnie do Twojej innowacyjnej pracowni, biura, salonu, jak i do wnętrza dla dzieci i młodzieży. minimalistyczna forma szafki na pewno przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób obfity krok w przyszłość i kreuj Swoje wnętrze tak, jak wyłącznie chcesz.

Na zdjęciu powyżej zobaczysz podgląd wszystkich regałów do wyboru: 1. Biały otwarty, 2. Biały zamknięty, 3. Kwiaty, 4. Gitara, 5. Panda, 6. Paryż, 7. Kosmos.