Regał słupek Nidan 2X - biały (5902838461631)

od 128,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Oryginalne połączenie minimalistycznego designu, profesjonalnej jakości i wysokiego komfortu używania! Z przyjemnością prezentujemy Ci najnowsze dzieło nagradzanych europejskich projektantów producenta Elior - efektowny regał Nidan 2X - i zachęcamy do zaznajomienia się z opisem tego niezwykłego mebla!

Regał słupek Nidan 2X to mebel cechujący się surowym designem, a także solidną, a także stabilną konstrukcją. Szafka wykonana została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału wykończono niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że regał Nidan wyśmienicie nadaje się do wnętrz mieszkalnych lub komercyjnych urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy innowacyjnym. Świetnie pasuje także do pokoi dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swym domu oryginalny i ciepły klimat z regałem marki Elior!

W ofercie posiadamy także regały Nidan w kolorach czarnym, dąb sonoma, olcha oraz wenge, jak też identyczne meble o szerokości 60 albo 80 cm. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem lub rozmiarem, zapraszamy tutaj.

Poniżej demonstrujemy przykładową wizualizację wnętrza z wykorzystaniem regału Nidan 2X.

Najważniejsze dane:

- rozmiary: szerokość: 40 cm, głębokość: 30 cm, wysokość: 1