Elior.pl Regał schodkowy maleo 5x - biały

od 0,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Szukasz funkcjonalnego i modnego regału bez nadmiernego przerostu formy nad treścią? zobacz jak bardzo designerko i minimalistycznie przedstawia się oferowany regał Maleo 5X firmy Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z serią mebli Maleo...

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i komfortowy.. Dlaczego? komfortowy regał Maleo 5X podkreśla się nie tylko swoją użyteczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, lecz także wykorzystaniem materiałów najkorzystniejszej jakości. To dlatego raduje się powodzeniem wśród osób ceniących pionierskie rozwiązania. wykorzystana do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, pozostała uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, tworzone z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus. Wyłącznie jakość mebli producenta Elior potwierdzona jest aż 5-cio letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Wszystkie regały serii Maleo marki Elior wspaniale zjednoczysz równocześnie do Twojej progresywnej pracowni, biura, salonu jak i do wnętrza dla dzieci, a także młodzieży. Surowa forma szafki z całą pewnością przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób pokaźny krok w przyszłość i kreuj Swoje wnętrze tak jak chcesz.

W ofercie posiadamy także regał Maleo 5X w odcieniu dąb sonoma. Jeżeli jesteś zainteresowany tym kolorem, zapraszamy tutaj.