Regał schodkowy Maleo 4X - biały

od 258,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Szukasz funkcjonalnego i lubianego regału bez nadmiernego przerostu formy nad treścią? przejrzyj jak niezwykle designerko i minimalistycznie przedstawia się oferowany regał Maleo 4X marki Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z kolekcją mebli Maleo...

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i komfortowy.. Dlaczego? wygodny regał schodki Maleo 4X podkreśla się nie tylko swoją poręczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, ale także użyciem materiałów najlepszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób ceniących nowatorskie rozwiązania. Użyta do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, produkowane z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus. Tylko jakość mebli firmy Elior potwierdzona jest aż 5-letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Wszystkie regały serii Maleo producenta Elior nadzwyczajnie zespoisz jednocześnie do Twojej nowoczesnej pracowni, biura, salonu jak i do wnętrza dla dzieci, a także młodzieży. bezkompromisowa forma szafki niewątpliwie przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób wielki krok w przyszłość i kreuj Swoje wnętrze tak jak chcesz.

W ofercie posiadamy także regał Maleo 4X w kolorach dąb sonoma, a także wenge. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem zobacz pozostałe regały schodkowe z oferty sklepu Edinos.pl.

sprawdź także inne regały i szafki z linii Maleo producenta Elior. Poniżej zobaczysz podgląd pozostałych mebli. Kliknij tutaj i przejdź do innych ofert. Skomponuj swój własny, oryginalny i nie