Elior.pl Regał narożny maleo 10x - 4 kolory

od 888,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Szukasz praktycznego i popularnego regału do Twojego wnętrza? zobacz jak istotnie designerko i surowo pokazuje się oferowany regał Maleo 10X marki Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z serią mebli Maleo...

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i wygodny.. Dlaczego? komfortowy regał Maleo 10X uwydatnia się nie tylko swoją ergonomiczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, lecz także wykorzystaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób szanujących nowatorskie rozwiązania. Użyta do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, została uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, wytwarzane z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus. Tylko jakość mebli firmy Elior potwierdzona jest aż 5-cio letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Wszystkie regały linii Maleo producenta Elior nieprzeciętnie zwiążesz jednocześnie do Twojej innowacyjnej pracowni, biura, salonu jak i do wnętrza dla dzieci, a także młodzieży. ascetyczna forma szafki z pewnością przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób pokaźny krok w przyszłość i kreuj swoje wnętrze tak jak chcesz.

ergonomiczność regału Maleo 10X przekłada się także w jego rozstawieniu. Możesz używać go jako zwykły konwencjonalny regał lub narożny (lewo albo prawostronnie) mebel. Od Twojego pomysłu zależy rozstawienie regału i jego funkcjonalność.

Na poniższych zdjęciach widoczny jest regał Maleo 10X w dwóch kolorach. Mebel na dodatek oferowany jest w kolorze wenge oraz olcha.

zobacz także inne regały i szafki z serii Maleo producenta Elior. Poniżej zobaczysz podgląd pozostałych mebli. Kliknij tutaj i przejdź do innych ofert. Sko