Elior.pl Regał narożny maleo 10x - 4 kolory

od 888,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Szukasz praktycznego i popularnego regału do Twojego wnętrza? zobacz jak istotnie designerko i surowo pokazuje się oferowany regał Maleo 10X marki Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z serią mebli Maleo...

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i wygodny.. Dlaczego? komfortowy regał Maleo 10X uwydatnia się nie tylko swoją ergonomiczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, lecz także wykorzystaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób szanujących nowatorskie rozwiązania. użyta do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, pozostała uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, wyprodukowane z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus. Wyłącznie jakość mebli marki Elior potwierdzona jest aż 5-cio letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Wszystkie regały kolekcji Maleo firmy Elior genialnie zbratasz równocześnie do Twojej nowoczesnej pracowni, biura, salonu jak i do wnętrza dla dzieci i młodzieży. bezkompromisowa forma szafki na pewno przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób wielki krok w przyszłość i kreuj swoje wnętrze tak jak chcesz.

Uwaga: Czas realizacji odcieni białego, a także dąb sonoma wynosi do 10 dni roboczych, pozostałych odcieni - do 21 dni roboczych.

poręczność regału Maleo 10X przekłada się także w jego rozstawieniu. Możesz używać go jako zwykły konwencjonalny regał albo narożny (lewo albo prawostronnie) mebel.