Regał na książki Maleo 3X - dąb sonoma

od 298,00 PLN

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Szukasz praktycznego i lubianego regału bez nadmiernego przerostu formy nad treścią? przejrzyj jak istotnie designerko i minimalistycznie prezentuje się oferowany regał Maleo 3X producenta Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z serią mebli Maleo...

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i komfortowy.. Dlaczego? komfortowy regał Maleo 3X podkreśla się nie tylko swoją ergonomiczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, ale także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób ceniących pionierskie rozwiązania. użyta do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, produkowane z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus. Tylko jakość mebli firmy Elior potwierdzona jest aż 5-letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Wszystkie regały linii Maleo producenta Elior doskonale dopasujesz równocześnie do Twojej progresywnej pracowni, biura, salonu jak i do wnętrza dla dzieci i młodzieży. minimalistyczna forma szafki bez dwóch zdań przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób duży krok w przyszłość i kreuj Swoje wnętrze tak jak chcesz.

W ofercie posiadamy także regał Maleo 3X w kolorach białym oraz wenge. Jeżeli jesteś zainteresowany innym kolorem, zapraszamy tutaj.

przejrzyj także inne regały i szafki z serii Maleo firmy Elior. Poniżej zobaczysz podgląd pozostałych mebli. Kliknij tutaj i przejdź do innych ofert. Skompon