Motorola TLKR T81 Hunter to maksymalnie zaawansowane i solidne urządzenie o wzmocnionej konstrukcji tak, by mogło pracować w każdych warunkach pogodowych, choćby tych najistotniej skrajnych. Dzięki zasięgowi do 10 km T81 Hunter zapewni, iż pozostaniesz w kontakcie ze swoją grupą nawet na sporej przestrzeni.

Stanowi wspaniały środek komunikacji podczas każdej Twojej wyprawy, gdziekolwiek się wybierzesz. Krótkofalówka pewnie leży w dłoni, a gumowane boki pokrywy dodatkowo poprawiają chwyt i zmniejszają ryzyko wypuszczenia urządzenia z rąk.

Wszystkie wyraźne dane dostarcza obszerny, czytelny ekran LCD, a opisane przyciski i instynktowne ikony powodują, iż obsługa TLKR T81 Hunter jest czystą przyjemnością i nie sprawi najmniejszych problemów, nawet dzieciom.

Jak na wytrzymałe urządzenie przystało, jego pokrywa tworzona została z potężnych tworzyw dających pewność, że urządzenie przetrwa niejeden upadek. W modelu T81 Hunter zadbano także o oporność na działanie wody i warunków atmosferycznych (indeks niepodatności IPX4).

Radiotelefon nie wymaga licencji, gdyż korzysta z bezpłatnego pasma częstotliwości łączności radiowej PMR 446. Może być stosowany w praktycznie wszelkich krajach Europy, więc perfekcyjnie nada się na wypad w głąb kontynentu.

Urządzenie obsługuje 8 kanałów + 121 kodów (38 kodów CTCSS i 83 kody DCS), a także posiada maksymalny zasięg w okolicach 10 km (*zależny od ukształtowania terenu i warunków środowiskowych). Charakterystyczną funkcją Motoroli T81 Hunter jest tzw.

Dual Watch. Jest to nic innego, jak możliwość naprzemiennego skanowania i nasłuchu dwóch zróżnicowanych kanałów. TLKR T81 Hunter posiada zaimplementowaną latarkę LED, która z pewnością okaże się {pomocn|przydatn)a m.in. Podczas długich, leśnych wypraw.

Urządzenie posiada specjalny przycisk, którym włącza się latarkę i daje światło aż do momentu zwolnienia tego przycisku....