Motorola TLKR T81 Hunter to maksymalnie nowoczesne i potężne urządzenie o wzmocnionej konstrukcji tak, żeby mogło pracować w każdych warunkach pogodowych, choćby tych najszczególniej skrajnych. Dzięki zasięgowi do 10 km T81 Hunter zapewni, iż pozostaniesz w kontakcie ze swoją grupą choćby na obszernej przestrzeni.

Stanowi świetny środek komunikacji podczas każdej Twojej wyprawy, gdziekolwiek się wybierzesz. Krótkofalówka pewnie leży w rąk, a gumowane boki obudowy ponadto ulepszają chwyt i zniżają ryzyko wypuszczenia urządzenia z rąk.

Wszystkie znaczne dane dostarcza duży, czytelny wyświetlacz LCD, a opisane przyciski i intuicyjne ikony sprawiają, iż obsługa TLKR T81 Hunter jest czystą przyjemnością i nie sprawi najmniejszych problemów, nawet dzieciom.

Jak na wytrzymałe urządzenie przystało, jego obudowa wytwarzana została z konkretnych tworzyw dających pewność, iż urządzenie przetrwa niejeden upadek. W modelu T81 Hunter zadbano także o oporność na działanie wody i warunków atmosferycznych (indeks wytrzymałości IPX4).

Radiotelefon nie wymaga licencji, gdyż korzysta z gratisowego pasma częstotliwości łączności radiowej PMR 446. Może być użytkowany w praktycznie wszelkich krajach Europy, więc znakomicie nada się na wypad w głąb kontynentu.

Urządzenie obsługuje 8 kanałów + 121 kodów (38 kodów CTCSS i 83 kody DCS) i posiada maksymalny zasięg w okolicach 10 km (*zależny od ukształtowania terenu i warunków środowiskowych). Standardową funkcją Motoroli T81 Hunter jest tzw.

Dual Watch. Jest to nic innego, jak możliwość naprzemiennego skanowania i nasłuchu dwóch rozmaitych kanałów. TLKR T81 Hunter posiada zastosowaną latarkę LED, która bez wątpienia okaże się {pomocn|przydatn)a m.in. Podczas długich, leśnych wypraw.

Urządzenie posiada specjalny przycisk, którym włącza się latarkę i daje światło aż do momentu zwolnienia tego przycisku....