Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i mężczyzn na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której mieści się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, , a także kosmetyki dla mężczyzn, stosowne w każdym wieku i dla każdego rodzaju cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej firmy.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i sprawnych towarów. Dzięki aktywnym badaniom, wytworne produkty L'Oréal Paris są wciąż polepszane tak, aby jak najefektywniej pomogły swym użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najistotniej postępowe produkty były dostępne dla wszystkich. Nieszablonowa wizja ładna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 zróżnicowanych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes albo Gong Li.