KONCHY Candica - świece do świecowania uszu 2 sztuki

od 4,99 PLN

Oryginalne Konchy CANDICA do świecowania uszu. 100% naturalnych elementów.

Działanie Konch CANDICA
Zabieg świecowania uszu głęboko wycisza i przyjemnie odpręża całe ciało. Zabieg będzie przeprowadzony jedynie przy użyciu profesjonalnych świec – a takimi właśnie są konchy Candica Aura Herbals. Konchy posiadają działanie relaksacyjne oraz aromaterapeutyczne. Świecowanie uszu to nie tylko zabieg poprawiający samopoczucie fizyczne (dający poczucie ogólnego relaksu i zharmonizowania całego ciała), lecz też przyjemność sama w sobie – niektórzy podczas świecowania konchami Candica odprężają się tak niezwykle, iż zasypiają podczas lub tuż po zabiegu.

Świecowanie uszu ma długą tradycję. Praktykowali je już Indianie Hopi w swoich rytuałach, dzięki czemu zyskiwali:
ogólną poprawę samopoczucia,
relaks dla organizmu,
wyciszenie od zgiełku dnia,
odpoczynek po dniu pracy,
redukcję stresu,
osiągnięcie harmonii ciała i umysłu,
stymulację energii życiowej.
Świece, które mamy Państwu do zaoferowania, są realizowane na bieżąco, w ilości zależnej od częstotliwości zamówień, z czystego, świeżego i naturalnego wosku pszczelego. Ich subtelny zapach i miodowo-żółta kolor wywołują,wykorzystywanie ich sprawia prawdziwą przyjemność. Dzięki ich wymiarom (21,5 cm długości i 9mm średnicy i nadzwyczajnie dopasowanej ilości wosku czas spalania jednej konchy wynosi 10-15 minut.

aromat konch to typowo woń mchu i paczuli. Dodatkowych akcentów tej podstawowej nucie dodają aromaty jaśminu, aloesu i cytrusów, pomarańczy i cytryny.

Nasze świece wyekwipowane są w specjalny przeciwpyłowy filtr bezpieczeństwa.

Filtr służy do produktywnej ochrony ucha przez niepożądanymi efektami spalania świecy. Nie ma możliwości aby jakakolwiek liczba wosku dostała się przypadkiem do ucha w trakcie świecowania. Dzięki filtrowi po zabiegu nie ma konieczności uzupełniającego czyszczenia uszu.

Uwaga: świece Candica nie są wyrobem medycznym.

FAQ - najczęściej Zadawane Pytania

Jakie znaczenie ma aromat konch?

Aromatoterapia, coraz popularniejsza metoda leczenia i poprawy nastroju zapachem, nie narodziła się wczoraj. Już od starożytności wierzono we wpływ zapachów na zachowania i życie człowieka. Aromat konch, czyli jaśmin, paczula, mech i cytrusy, zapewniają spokój i poczucie wewnętrznej szczęśliwości.

Czy świecowanie uszu jest bezpieczne?
Zabieg świecowania uszu nie jest groźny dla zdrowia. Dzięki zaimplementowaniu w nich specjalnych filtrów antypyłowych, nie należy się niczego obawiać.

Jakie korzyści płyną ze świecowania uszu?
Zabieg świecowania pozytywnie wpływa na samopoczucie, przynosi ulgę, daje wrażenie wyciszenia i dynamicznie relaksuje. Pomaga osiągnąć harmonię i spokój, redukuje stres i odsuwa codzienne zmęczenie.

Przeciwwskazania:
Świecowanie i konchowanie nie należy przeprowadzać w przypadku:
perforacji błony bębenkowej, urazów głowy, tętniaka naczyń krwionośnych mózgu, ropnego wycieku z ucha, uczulenia na produkty pszczele.

Kraj pochodzenia:
Chiny

Podmiot odpowiedzialny:
Aura Glob Trade
ul. 23 Marca 77/3
81-820 Sopot

Opakowanie:
Foliowe 2 sztuki konch (1 pakiet)