Whirlpool FWD 91496

od 1499,00 PLN

oszczędzasz do 12%
Klasa energetyczna: A+++ • Sposób ładowania: front • Wyświetlacz elektroniczny: tak • Wysokość: 84 cm • Szerokość: 59 cm • Głębokość: 63 cm • Prędkość wirowania: 1400 obr/min • Wsad: 9 kg • Poziom hałasu: 52 dB • Kolor: biały
  • Producent: Whirlpool
  • Kategoria: Pralki

Pralka WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL o szerokości 59.5 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie posiada SteamExpert, likwidujący bakterie i nieprzyjemne zapachy i 6 Zmysł, oszczędzający czas, energie i wodę.

Maksymalna prędkość wirowania pralki wynosi 1400 obr/min. SteamExpert SteamExpert łączy w sobie dwa programy: Steam Hygiene, a także Steam Refresh. Steam Hygiene udoskonala produktywność przez wytwarzanie pary podczas cyklu prania w celu usunięcia wszystkich bakterii z włókien, przy jednoczesnej ich pielęgnacji.

Steam Refresh odświeża ubrania, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy. Funkcja ta rozluźnia na dodatek włókna, co usprawnia prasowanie ubrań. Dzięki SteamExpert Twoje ubrania będą czyste i gotowe do noszenia już po kilku minutach od wyjęcia z pralki WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

6. Zmysł Poznaj nowoczesną technikę, która zaskakuje znakomitymi rezultatami zawsze i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody i energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6.

Zmysł w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla rodzaju i wielkości załadunku. Kolorowe 15° Funkcja Kolorowe 15° w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL pozwala wydajnie prać różnokolorowe materiały w jednym procesu bez obaw o miksowanie się barw.

Przekonaj się, iż pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak produktywne, jak w 40°C! Clean + Odkryj wydajny sposób walki z skomplikowanymi plamami. Określ poziom zabrudzenia: intensywny, powszedni lub prędki – a funkcja Clean+ w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL produktywnie rozprawi się z plamami już w 40°C!

SoftMove™ Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL z technologią SoftMove troszczy się o tkaniny i dba o kolory ubrań. Specjalnie opracowane ruchy bębna w każdym z programów genialną ochronę zarówno ulubionych jeansów, jak i delikatnej jedwabnej bluzki.

Program ''Kołdry'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL przeznaczony jest do prania rzeczy wypełnionych puchem, takich jak kołdry, poduszki i kurtki. Zalecane jest umieszczanie takich artykułów w bębnie z brzegami założonymi do środka i nieprzekraczanie ¾ pojemności bębna.

W celu osiągnięcia słusznych wyników prania zaleca się używanie detergentu w płynie. Program ''Wełna'' Dzięki asygnowanemu programowi do Wełny, możesz wyprać wszystkie Swoje wełniane ubrania, choćby jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne" w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

trafne rezultaty osiągniesz stosując specjalne detergenty i będziesz prać tylko tyle ile zaleca Instrukcja Obsługi. Program ''Sportowe'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL jest asygnowany do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej takich jak dresy, skarpetki czy szorty.

Zalecamy również wykorzystywanie płynnego detergentu w ilości optymalnej do połowy załadunku. FreshCare+ FreshCare+ zachowuje świeżość ciuchów na długo po zakończeniu cyklu prania w pralce WHIRL...