Mata antywibracyjna k-fonik gk 1mx1m marki K-flex

od 0,00 PLN

Mata izolacyjna K-FONIK GK

Do wyboru: 2mm (4kg/m2) - 65 zł brutto 1m2 2mm (8kg/m2) - 142 zł brutto 1m2 Wygłuszanie ścianyużycie materiału wyciszającego K-FONIK GK na ścianie szkieletowej z użyciem jednej warstwy

płyt kartonowo-gipsowych (bez zastosowania wełny mineralnej).

Lekka ściana szkieletowa wyprodukowana za pomocą profili stalowych o szerokości 75mm, pokryta pojedyńczą warstwą płyt kartonowo-gipsowych - zwykłych o grubości 12,5 mm. Na całej powierzchni płyt przyklejono maty z kauczuku plastikowego wysokiej gęstości o grubości 2mm. Jest to sprężysta mata o gęstości 4kg/m2, podnosząca izolacyjność akustyczną i eliminująca wibracje.

Poniższe rozwiązanie sprawdza przy się wysokich wymogich co do sterylności m.in instytuty badawcze, laboratoria, wnętrza lekarskie i sportowe. Zagwarantujemy lepsze efekty od rozwiązań z wełną mineralną, na dodatek można je stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Istnieją jeszcze skuteczniejsze rozwiązania wyciszenia ścian. Zapraszam do kontaktu.

Mata dedykowana do ochrony przed hałasem w urządzeniach, instalacjach wentylacyjnych, instalacjach sanitarnych oraz w budownictwie. Produkowana w płytach zwijanych w role o rozmiarach 1x2m. Charakteryzuje się wyjątkowo wysoką izolacyjnością akustyczną, co czyni ją nadzwyczajnym materiałem do w/w zastosowań. Użytkowana może być także w przemyśle stoczniowym, kolejowym i samochodowym.

zastosowanie:
-Instalacje sanitarne i odwodnienia.
- Rurociągi i urządzenia przemysłowe.
- Ściany działowe-szkieletowe
- Ściany działowe z cegły albo pustaków.
- Dylatacje budowlane.
- Podłogi i sufity.
- Przemysł kolejowy, stoczniowy i samochodowy.
Sposób konstrukcji:
- Klej (przystępny w ofercie)
- Spinki
Klasyfikacja ogniowa EN 13501 - Bs3d0, IMO A653 (CE MARINE), FMVSS 302.
możliwy zakup jedynie parzystych ilości m2.
wartość za 1m2.
Mogą Państwo liczyć także na jednostkowe fachowe porady w dziedzinie wygłuszeń i car audio.

Zobacz także