Malone Przenosne glosniki aktywne pa pp-2915btr 38cm (15")

od 0,00 PLN

Urządzenie marki Malone PW-2915 jest komfortowym zestawemPA, którego ważną cechą jest jego mobilność. Urządzenie zaimplementowaną baterię, dzięki czemu można go używaćniezależnie od możliwości podłączenia do sieci energetycznej.

SystemPA transportuje się łatwo ibez obszerniejszego wysiłku dzięki zaimplementowanym rolkom podłogowym i komfortowemu uchwytowitypu trolley. Firma Malone wyposażyła swój pakiet mobilny PW-2915 wodporną na wpływy atmosferyczne i wytrzymałą obudowę ABS.

Dzięki możliwościmontażu statywowego, mogą Państwo indywidualnie rozplanować różne ustawienianagłośnienia z wykorzystaniem urządzenia. Możliwość podłączenia MP3, porty USB i SD łączą system PA zpamięcią USB, odtwarzaczami MP3 i pamięcią masową SD.

możliwe jest teżpodłączenia głośników do urządzeń liniowych takich jak komputery i odtwarzaczeCD albo smartfony. Sekcja mikrofonu wyekwipowana została w dwa wejścia jack iw oddzielny regulator głośności, efekt echo i efekt reverb (pogłos).

Dwudrożnyequalizer gwarantuje możliwość adekwatnego dobrania dźwięku. Ponadto komplet PA firmy Malone PW-2915 akcentuje się pozytywnie na tleinnych tego typu sprzętów dzięki wchodzącym w skład dostawy dwóm mikrofonomradiowym, gwarantującym fenomenalne możliwości performance i dającym ulepszonyefekt w porównaniu z innymi mikrofonami, które podłączane są do urządzeniaprzewodami.