Wiosenny królik tuptuś przyjaciel bambi thumper mini figurine 6000959 figurka dekoracja pokój dziecięcy marki Jim shore

od 0,00 PLN

Disney Traditions
Każda figurka wyjątkowy fason będący kombinacją części folkowych i tętniących życiem kolorów zastosowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z reguły kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą dużo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompozycję prostej struktury i wielu części. W każdym produkcie odkrywamy bogactwo detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wyprodukowane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wytwarzany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne gustowne prezentowe pudełko. Produkt nie jest zabawką.
aktualnie Jim ciągle osobiście wytwarza wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 8 cm