Wiosenny królik tuptuś przyjaciel bambi thumper mini figurine 6000959 figurka dekoracja pokój dziecięcy marki Jim shore

od 0,00 PLN

Disney Traditions
Każda figurka wyjątkowy fason będący kompilacją składników folkowych i tętniących życiem kolorów zaimplementowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to przede wszystkim kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompilację prostej struktury i wielu części. W każdym produkcie odkrywamy zasobność detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wytworne prezentowe pudełko. Produkt nie jest zabawką.
aktualnie Jim ciągle osobiście buduje wzorzec każdej figurki, przedstawiając w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 8 cm