Śpiąca Królewna Aurora Treasure Keeper Figurine A29507 Jim Shore figurka dekoracja pokój dziecięcy

od 0,00 PLN

Disney Traditions
Każda figurka wyjątkowy fason będący kombinacją składników folkowych i tętniących życiem barw zastosowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z zasady kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompozycję prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy mnogość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki stworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne stylowe prezentowe pudełko. Towar nie jest zabawką.
aktualnie Jim ciągle osobiście kreuje wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
Najnowsza linia księżniczek Jim Shore posiada ukryte przedziały z miejscem na najcenniejsze rzeczy. Wyrzeźbiony z żywicy kamiennej, figurka Arielki przedstawia księżniczkę w turkusowej sukni, z szufladą, która świetnie pasuje do ukrywania biżuterii. Produkt jest ręcznie malowany. Zapakowany w markowe pudełko upominkowe. Nie zabawka ani artykuł dziecięcy.
wysokość ok 16,,5 cm