Renifer zimowa przygoda czeka adventure awaits (white woodland reindeer) 6001411 marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z linii Heartwood Creek Jim Shore
wyprodukowany w wykwintnej formie i atletycznej konstrukcji, ten renifer zasługuje na miejsce przed saniami Świętego Mikołaja.
Oryginalne wzory paczworkowe Jim Shore i motywy nadają zimowego klimatu ręcznie malowane w subtelne neutralne odcienie i siwe wykończenia.
Każda figurka wyjątkowy fason będący kompozycją elementów folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do konwencjonalnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to typowo kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kombinację prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy mnogość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wykonany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wyszukane prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście stwarza wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 21 cm
długość 20 cm