Jim shore Przesyłam kwiaty z życzeniami szczęścia sharing blooms of happiness 6001561 figurka róże

od 0,00 PLN

Każda figurka wyjątkowy fason będący kombinacją części folkowych i tętniących życiem barw zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to najczęściej kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą mnóstwo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompilację prostej struktury i wielu elementów. W każdym produkcie odkrywamy dostatek detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wyszukane prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście stwarza wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
Wysokość 18 cm