Najlepsza przyjaciółka The Best Kind of Friends 6001556 Jim Shore figurka róże

od 0,00 PLN

Każda figurka unikatowy fason będący kompilacją składników folkowych i tętniących życiem barw zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to najczęściej kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompilację prostej struktury i wielu części. W każdym produkcie odkrywamy obfitość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki stworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wytworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne gustowne prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście tworzy wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
Wysokość 19,5 cm