Najlepsza przyjaciółka The Best Kind of Friends 6001556 Jim Shore figurka róże

od 125,00 PLN

Każda figurka unikatowy fason będący kompozycją komponentów folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to typowo kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompilację prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy obfitość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne gustowne prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście buduje wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
Wysokość 19,5 cm