Kopciuszek Cinderella Treasure Keeper Figurine A29506 Jim Shore figurka dekoracja pokój dziecięcy

od 0,00 PLN

Disney Traditions
Najnowsza linia księżniczek Jim Shore gromadzi ukryte przedziały z miejscem na najcenniejsze rzeczy.
wytwarzana z żywicy termoutwardzalnej, figurka kopciuszka pokazuje księżniczkę w kultowej błękitnej sukni balowej,
z wysuwaną szufladą, która doskonale nadaje się do ukrywania biżuterii.
Należy oczekiwać niepowtarzalnych odmian, ponieważ ten artykuł jest ręcznie malowany.
Zapakowany w markowe pudełko upominkowe.
Każda figurka wyjątkowy fason będący kompilacją części folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to zwykle kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompozycję prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy obfitość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wykonane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wykonany poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne szykowne prezentowe pudełko. Artykuł nie jest zabawką.
obecnie Jim ciągle osobiście tworzy wzorzec każdej figurki, ukazując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
Najnowsza kolekcja księżniczek Jim Shore posiada ukryte przedziały z miejscem na najcenniejsze rzeczy. Wyrzeźbiony z żywicy kamiennej, figurka Arielki przedstawia księżniczkę w turkusowej sukni, z szufladą, która wspaniale pasuje do ukrywania biżuterii. Produkt jest ręcznie malowany. Zapakowany w markowe pudełko upominkowe. Nie zabawka ani produkt dziecięcy.
wysokość ok 16,5 cm