Metal-gum Daszek zadaszenie szklane drzwi 200 x 90

od 1399,00 PLN

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o rozmiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego konstrukcji.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

wytrzymałość.
Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości 13 mm w dodatku wzmocnione folią. Jest to jeden z najszczególniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z niezwykle estetycznym, wysmakowanym i innowacyjnym wyglądem choćby najszczególniej wymagających klientów.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, aby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


kompozycja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali rdzoodpornej o bardzo wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego na dodatek umocnionego, kotew do konstrukcji daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o obszerniejszej długości.

Montaż.
Dzięki dokładnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, lecz w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo w dodatku pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane posiadają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W zestawie zapewniamy cały komplet akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria pokazuje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 posiada 3 komplety mocowań.