priv - czarny marki Blackberry

od 999,00 PLN

Uwaga: artykuł ten zawiera fizyczną klawiaturę. Napisy na klawiszach mogą być w innym języku aniżeli angielski, jako że w produkty zaopatrujemy się na całym świecie. PRIV BlackBerry jest pierwszym w historii smartfon BlackBerry do uruchomienia Android OS.

W połączeniu z intensywnym produktywności, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i fizycznej klawiatury, The PRIV to mocne narzędzie do pracy wielozadaniowej. Jazda na priv to konkretny Snapdragon 808 hexa-core i 3GB pamięci RAM.

Jest zaopatrzony w 32 GB pamięci i ma gniazdo karty microSDXC, który obsługuje maksymalnie 2TB dla zwiększonej obszerności. Zintegrowany mikro-USB 2.0 jest kompatybilny SlimPort do korzystania z opcjonalnych kart oraz służy jako port ładowania.

PRIV wykorzystuje technikę DTEK w celu rozszerzenia bezpieczeństwa i ochrony informacji. Ten program mówi, kiedy swoją prywatność na ryzyko i pozwala na podjęcie kroków w celu jej ochrony. Z DTEK można poznać swoją ogólną ocenę bezpieczeństwa na pierwszy rzut oka i można pilnować i kontrolować dostęp aplikacji do aparatu i informacji osobowych.

Ten smartphone zaopatrzony jednocześnie wirtualną klawiaturę i dotykowe, dzięki temu można wybrać, który jest najmocniej adekwatny dla Ciebie. Klawiatura fizyczna jest dotykowy, dzięki temu można wykonywać sporo funkcji urządzenia w prawo na klawiaturze i proponuje z łatwością programowalne przyciski, dzięki temu można stworzyć i uruchomić niestandardowych skrótów rozszerzona łatwość użytkowania i wydajności.

PRIV zawiera się "wyświetlacz AMOLED 5.4, który jest asygnowany do produkcji żywe obrazy z mocnego głębi kolorów. Rozdzielczość ekranu na 2560 x 1440 pozwala wyświetlić szczegółowe treści na ekranie. Do przechwytywania zdjęć i nagrywania video / rozmowy, to smartfon zaopatrzony jest przednia kamera o rozdzielczości 2 megapikseli, a także 18-megapikselowa kamera tylna.

tylna kamera ma 6-elementowa f / 2.2 obiektyw i posiada optyczną stabilizację obrazu. Autofokus jest na dodatek wbudowana i nie dual-LED flash miejscu dla fotografowania w niskich warunkach oświetleniowych.

na stronie video, tylny aparat pozwala uchwycić detale wideo HD w rozdzielczości 1080p. Do połączeń, to smartfon zaopatrzony Bluetooth 4.1 do parowania z innymi urządzeniami Bluetooth i Dwuzakresowy moduł Wi-Fi.

Zintegrowany Wi-Fi Direct i NFC daje możliwość podłączenia do kompatybilnych urządzeń do bezprzewodowego udostępniania treści, takie jak zdjęcia i muzykę. GPS jest ponadto na pokładzie za korzystanie z usług lokalizacyjnych Google i mapy.

PRIV ma non-wymienny akumulator 3410mAh, który jest asygnowany do trwać do 22,5 godzin z wykorzystywania mieszanego.