Miska do ciasta drożdżowego + ogrzewacz Tescoma ZAMÓW PRZEZ TELEFON 514 003 430 (8595028482232)

od 68,00 PLN

Miska do ciasta drożdżowego i ogrzewacz Tescoma. Akcesorium doskonale spełni oczekiwania w każdym domu, w którym mieszkają miłośnicy ciasta drożdżowego. Dzięki niej cykl przygotowywania oraz wyrastania ciasta będzie znacznie szybszy i prostszy niżeli dotychczas.

Miska ma szczelne wieko, po którego domknięciu ciasto można komfortowo wymieszać, potrząsając miską. Wyjątkowy, żelowy podgrzewacz jeszcze bardziej usprawni wyrastanie ciasta. Ponadto wieko poprzez uniesienie się i uwypuklenie da nam znać, kiedy ciasto będzie już w pełni wyrośnięte i gotowe do wstawienia do piekarnika.

dzięki czemu będziemy mogli swobodnie zająć się inną czynnością, od czasu do czasu tylko zerkając na miskę. Jej neutralne kolory pozwolą scalić się do każdego wyglądu kuchni. Do najważniejszych zalet miski możemy zaliczyć: - ogromną funkcjonalność, - dużą objętość, - oszczędność naszego czasu.

Mycie w zmywarce: wyłącznie miska i stojak, Kolor: biały + pomarańczowy, wymiary 14,5 x 26 cm, Materiał: plastik + silikon, Gwarancja: 3 lata. ZAMÓW poprzez TELEFON 514 003 430