Miska do ciasta drożdżowego + ogrzewacz zamów przez telefon 514 003 430 marki Tescoma

od 85,00 PLN

Miska do ciasta drożdżowego i ogrzewacz Tescoma. Akcesorium idealnie sprawdzi się w każdym domu, w którym mieszkają miłośnicy ciasta drożdżowego. Dzięki niej cykl przygotowywania, a także wyrastania ciasta będzie pokaźnie szybszy i prostszy niżeli dotychczas.

Miska ma szczelne wieko, po którego domknięciu ciasto można komfortowo wymieszać, potrząsając miską. Unikatowy, żelowy podgrzewacz jeszcze bardziej usprawni wyrastanie ciasta. Dodatkowo wieko poprzez uniesienie się i uwypuklenie da nam znać, kiedy ciasto będzie już w pełni wyrośnięte i gotowe do wstawienia do piekarnika.

dzięki temu będziemy mogli luźno zająć się inną czynnością, od czasu do czasu jedynie zerkając na miskę. Jej neutralne kolory pozwolą związać się do każdego wystroju kuchni. Do najważniejszych zalet miski możemy zaliczyć: - ogromną funkcjonalność, - dużą pojemność, - oszczędność naszego czasu.

Mycie w zmywarce: jedynie miska i stojak, Kolor: biały + pomarańczowy, wymiary 14,5 x 26 cm, Materiał: plastik + silikon, Gwarancja: 3 lata. ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY