Kemo Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo m094n (4024028030944)

od 64,00 PLN

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094N to gwarancja niesamowicie efektywnej ochrony przed szkodnikami, takimi jak gryzonie, kuny, insekty, psy, koty, pełzające pasożyty czy ptaki. Każdy użytkownik odstraszacza może czuć się bezpieczny, dzięki zastosowaniu ultradźwięków w całości nieszkodliwych dla człowieka, ale nieprzyjemnych i uciążliwych dla zwierząt. Ponadto jego dużą zaletą jest dowolność w konfiguracji, dzięki załączonym do zestawu 4 głośnikom, które umożliwią rozkład dźwięku choćby do 50 metrów.

Wielozadaniowy generator dla najistotniej wymagających

Dużą zaletą odstraszacza ultradźwiękowego Kemo MO94 jest jego wielozadaniowość i wielofunkcyjność, ponieważ każdy pragnący wydajnej ochrony przed szkodnikami, stosując zróżnicowane konfiguracje dołączonych głośników piezoelektrycznych, może jednocześnie zabezpieczać swój samochód przed gryzoniami, kunami i kotami i bronić swój ogród przed ptactwem i insektami. Generator ultradźwiękowy przodującej na rynku niemieckiej marki to jeszcze gwarancja wysokiej jakości i skuteczności, ponieważ prócz ochrony otwartych przestrzeni i obiektów zamkniętych zagwarantuje niski zużycie energii elektrycznej. Energooszczędność to ogromna zaleta dla każdego, kto pragnie bezpieczeństwa, ponosząc znikome koszta użytkowania.

Generator ultradźwiękowy gwarancją wydajności

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094, dzięki emitowaniu donośnych oraz intensywnych dźwięków z dodatkowymi niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha ultradźwiękami zagwarantuje nam ochronę przed niepożądanymi szkodnikami. W dodatku jego dużą zaletą jest duży zakres częstotliwości od 10 do 40 kHz, które możemy dowolnie regulować. Dołączone do zestawu cztery piezoelektryczne głośniki z aluminiową membraną kopułkową zapewniają dużą swobodę w rozkładzie dźwięku, ponieważ możemy umieścić je w dowolnym miejscu znajdującym się na odległości do 50 metrów od głównej centrali.

Specyfikacja technologiczna urządzenia:

 • Zasilanie: napięcie stałe od 12 do 15V. Możliwe wykorzystanie zasilania z akumulatora albo zasilacza sieciowego
 • pobór prądu: energooszczędny, a także pobierający 50 mA przy 12V
 • Częstotliwość ultradźwięku: od 10 do 40 kHz
 • Ciśnienie akustyczne: około 100 dB
 • Zasięg głośnika: 40m2 pod kątem 140st. W pomieszczenia zamkniętych oraz 8m na otwartej przestrzeni
 • Kąt promieniowania: 140°
 • wymiary: 60 x 45 x 23 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Gwarancja: 24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • Instrukcja Obsługi PL
 • Generator M094
 • 4 x głośnik piezo
 • Dowód zakupu

Ciekawostka: odstraszacz M094 jest szczególnie lubiany do odstraszania gnieżdżących się ptaków pod dachami budynków mieszkalnych, bardzo szpaków i wróbli. W związku z tym iż głośnikiem możemy wejść bezpośrednio w miejsca gnieżdżenia się ptaków nie narażamy siebie, a także sąsiadów na nieprzyjemny dźwięk tak jak przy odstraszaniu ogólnym. A należy wiedzieć o tymw przypadku odstraszania ptaków dźwięk jest słyszalny dla ucha ludzkiego, ponieważ jest to częstotliwość poniżej 20kHz.