Żarówki Philips® P21/5W Vision | 12V 5/21W BAY15d | Blister 2 szt.

od 0,00 PLN

Prowadzimy sklep firmowy PHILIPS® w Strefie Marek na Allegro. Na metler.pl kupisz oświetlenie samochodowe i motocyklowe producenta PHILIPS® w jeszcze niższych cenach

Bezpieczna jazda z żarówkami pomocniczymi P21/5W Philips® z homologacją ECE

Żarówki Philips Vision gwarantują najwyższą jakość w swojej kategorii ce nowej. Spełniają wysokie kryteria norm ECE, są przeznaczone jako oświetlenie pomocnicze pojazdu.

Homologacja ECE potwierdza wysoką jakość żarówek

Produkty i usługi motoryzacyjne firmy Philips uważane są za najlepsze w swej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia oraz rynku posprzedażnym. Nasze produkty są tworzone z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najszczególniej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie powiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych konsumentów. Wszystkie produkty z naszej oferty są dokładnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE.

wielki wybór żarówek 12 V dedykowanych do oświetlenia samochodu w środku i na zewnątrz

Która żarówka 12 V jest stosowna do danego zastosowania? W ofercie producenta Philips znajdują się żarówki do wszelkich typów oświetlenia pojazdu, takich jak: światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne, kierunkowskazy przednie, kierunkowskazy boczne, kierunkowskazy tylne, światła stopu, światła cofania, tylne światła przeciwmgielne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, tylne światła pozycyjne/postojowe, oświetlenie wnętrza.

Specyfikacja

Nie jesteś pewien jaka żarówka nadaje się do Twojego auta? Przejdź na stronę Philips® i zobacz!