Kordiceps ( Kordyceps, cordyceps ) – naturalny antybiotyk i środek regulujący odporność

od 0,00 PLN

Kordiceps

Chcesz mieć ten artykuł 25%

taniej kliknij TUTAJ!!!


Naturalny antybiotyk i środek regulujący niepodatność człowieka, zwany „cudownym lekiem\" lub „talizmanem\".

Działanie:
Chińska medycyna zna od dawna dobroczynne parametry tego grzyba, zaliczanego równocześnie do fauny, jak i flory. Po raz pierwszy zauważyli je himalajscy pasterze ponad 1500 lat temu. Dostrzegli, iż ich trzoda po zjedzeniu grzyba jest bardziej żywotna. Świat dowiedział się o nim w 1993 roku w trakcie zawodów w Pekinie. Wtedy to chińskie biegaczki osiągnęły genialne wyniki na długich dystansach. Gdy niektórzy podejrzewali je o doping, chiński trener przyznał się, iż zastosował kurację Kordicepsem. Kodiceps jest naturalnym antybiotykiem o wysokiej wydajności. Likwiduje stany zapalne oraz niszczy niemało bakterii chorobotwórczych i regeneruje osłabiony system immunologiczny organizmu. Dotlenia i regeneruje komórki, dzięki temu walczy z chorobami układu oddechowego. Polepsza funkcję i strukturę wątroby. Zalecany w leczeniu nowotworów, ponieważ łagodzi skutki uboczne chemioterapii i radioterapii ( wymioty, osłabienie). Dzięki silnym właściwościom oczyszczającym likwiduje z organizmu toksyny, co reguluje przemianę materii i ma wpływ na prawidłowe ukrwienie narządów i tkanek.

wyróznionia:
  • angina, astma u dorosłych i dzieci, bóle gardła, choroba wrzodowa żołądka, choroby nowotworowe, gruczolak tarczycy, kamica nerkowa, kłębuszkowe zapalenie nerek, marskość wątroby, mięśniaki, odmiedniczkowe zapalenie nerek, przewlekłe infekcje oczu (jęczmień, gradówka), stany zapalne organizmu wywołane bakteriami, zapalenie krtani, oskrzeli, zapalenie nerwów i nerwobóle, zapalenie pęcherza moczowego.

Dawkowanie:
  • w pierwszym tygodniu 2 x dziennie po 1 kapsułce, później 2 x dziennie po 2-3 kapsułki. Przyjmować na czczo albo pomiędzy posiłkami.

Przeciwwskazania:
  • nie zaleca się kobietom w ciąży i matkom karmiącym, w czasie chorób żołądka i jelit w fazie ostrej.

Opakowanie:
  • 100 kapsułek

Skład:
  • proszek ze sfermentowanego grzyba Cordysceps, adenomazyna, mannitol.