SUPLMENET DIETY

Kolostrum to suplement diety, którego głównym składnikiem jest siara pobierana od krów. Siara, to wydzielina gruczołów mlecznych tworzona w ciągu 72 godzin po porodzie, której zadaniem jest ochrona immunologiczna w pierwszych dniach życia cielaka. Jest to wyjątkowo wartościowa substancja, gdyż zawiera immunoglobuliny, czynniki wzrostu, witaminy, minerały, a także substancje przeciwbakteryjne o sporo wyższej ilości niż siara ludzka. Zawiera w dodatku inhibitory proteazy, które chronią ją przed zniszczeniem w procesach trawiennych. Kolostrum w organizmie ludzkim wchłaniane jest w jelitach, gdzie działa najskuteczniej. Jest adekwatne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w tym w dodatku dla sportowców ora osób w czasie rekonwalescencji.

Działanie:
Wzmocnienie systemu obronnego, rozszerzenie żywotności i energii, łagodzenie podrażnień, rewitalizacja skóry i spowalnianie procesu starzenia organizmu.

komponenty:
colostrum bovinum (30% immunoglobuliny) 500mg

Substancje pomocnicze:
żelatyna, gliceryna (substancje powlekające).

Zalecane spożycie:
Dorośli 2-3, dzieci 1-2 kapsułki 2 razy na dobę.

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować u osób z nietolerancją na mleko krowie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania:
przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej 5-25 stopni, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla śladowych dzieci.
bronić przed wilgocią i ekspozycją na słońce.

Producent:
Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska Republika

Opakowanie:
60 kapsułek