Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)., Ne Ne

od 59,00 PLN

ISBN: 9788378567738 • Oprawa: miękka • Autor: Ne Ne • Wydawnictwo: Poligraf • Ilość stron: 448 • Rok wydania: 2018

Książka Mit chorób nieuleczalnych i szeroki biznes - książka, którą powinien przeczytać każdy.

Książka oparta jest na opublikowanych badaniach naukowych i doświadczeniu wybitnych specjalistów. Wszystko co gromadzi oparte jest na wiarygodnych źródłach podanych przez autora.

Literatura która odważnie opisuje potwierdzone fakty, zezwalające odnaleźć sie w obecnym świecie medycyny. Otwiera oczy czytelnikowi, demaskując przekręty firm farmaceutycznych i powiązania skorumpowanego świata współczesnej medycyny. Czytelnik nie pozostaje jednak sam w zderzeniu z tym przerażającym zjawiskiem.

Książka zawiera cenne wskazówki, jak samemu radzić sobie i na miarę swoich możliwości nie dać sie wciągnąć w tę pokrętną machinę i walczyć o zdrowie samemu.

Autor nie cytuje wykładu z medycyny akademickiej, ani nie podaje gotowych porad medycznych. Dzieli się z czytelnikiem swoją wiedzą i doświadczeniem, które uratowały jego własne życie i życie jego znajomych.

Książka opisuje zasady działania międzynarodowych korporacji farmaceutycznych, które porzez korumpowanie polityków, urzędników, dziennikarzy oraz autoryterów naukowych zapewniły sobie swobodę działania w świetle prawa, pod ochroną produkowanego dla nich dobrego otoczenia prawnego.

Pod opieką prawa, społeczeństwo okradane jest za pomocą tzw. Systemów opieki medycznej gdzie pieniądze pochodzące z kieszeni podatników zamiast służyć zdrowiu publicznemu, zasilają kieszenie tych korporacji. Im więcej przewlekle chorych, tym obszerniejsze budżety systemów opieki zdrowotnej, a więc tym większe są zyski korporacyjne. Zapotrzebowanie na nowych chorych, a więc obszerniejsze zyski, zaspokajają powiązane kapitałowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze. One to za pomocą toksycznego, przemysłowego rolnictwa i toksycznej żywności sprawiają, iż choroby przewlekłe rozprzestrzeniają się niczym epidemia. Tak stworzony system, umożliwia mnożenie zysków, a przyjazne prawo zwalnia marki farmaceutyczne z jakiejkolwiek odpowiedzialności za fatalne skutki „leczenia" za które płaci państwo, czyli podatnik.

Autor opisuje wydajną profilaktykę i doświadczenia w walce z chorobami uważanymi za nielulecznalne a realnie realnymi do pokonania.

Książka Mit chorób nieuleczalnych i szeroki biznes jest dokumentem, opartym wyłącznie na potężnie udokumentowanych faktach i rzetelnych badaniach naukowych. Źródła są precyzyjnie podane, a więc możliwe do weryfikacji. Każdy powinien ją przeczytać.