Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

od 0,00 PLN

Książka Mit chorób nieuleczalnych i duży biznes + Książka kuchnia NEO,... Książki które powinien przeczytać każdy.

Wydanie: 2 rozszerzone

ilość wydań: 2 egzemplarze

liczba stron Mit...:492

liczba stron Kuchnia NEO:88

Waga zestawu:

rozmiar zestawu:

Opis skrócony Mit...: kliknij>>>

Opis skrócony Kuchnia...: kliknij>>>

cena detaliczna: 89zł

"Mit chorób nieuleczalnych i szeroki biznes" to fascynująca lektura, która niczym powieść kryminalna obnaża przed czytelnikiem skorumpowany świat polityków i urzędników, którzy w otoczeniu legalnego prawa, stworzyli globalnym korporacjom farmaceutycznym dobre warunki do działań charakterystycznych dla mafii.

Takie „legalne przyzwolenie", spowodowało, że powstał system, dzięki któremu pieniądze podatnika zasilają konta korporacji, zamiast służyć zdrowiu publicznemu.

Zasada jest prosta: pokaźniejsza ilość przewlekle chorych = lepiej zasilony budżet systemu zdrowotnego= pokaźniejsze zyski korporacji.

Chory jest klientem, który jest na wagę złota!

większe zyski z nowych klientów (chorych) zaspokajają powiązane finansowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze, które poprzez przemysłowe rolnictwo i toksyczną żywność, sprawiły, że choroby przewlekłe stały się epidemią.

W książce znajdziesz opis wykorzystywanych technik dezinformacji, które skutecznie powodują, że dla przeciętnego człowieka zbrodniczy system jest praktycznie niezauważalny a także opis korupcyjnych działań wraz ze wyznaczoniem mocnych nazw korporacji i powiązanych z nimi nazwisk.

Książka jest prawdziwym dokumentem opartym na rzetelnych faktach i badaniach. Źródła danych są dokładnie przekazane, więc możliwe do weryfikacji przez każdego czytelnika.

dodatkowo zawiera rozdział, który wskazuje, jak nie dać się pokonać chorobom przewlekłym i ukazuje krok po kroku jak pokonać to, co w medycynie uznawane za nieuleczalne.

"RECENZJE CZYTELNIKÓW DO WYDANIA 1 Z ALLEGRO.PL:
- 17 sierpnia 2019 od k...k: Obok mężczyzny Tadeusza, a także Biblii ta książka.
- 22 września 2019 od j...0: niesamowita książka, ogromna ilość źródeł, każdy lekarz powinien to przeczytać żeby nie wiedział mniej od pacjenta:)
- 8 sierpnia 2019 od K...6: wspaniała pozycja, którą każdy Polak powinien posiadać w swoim domu.
- 3 sierpnia 2019 od k...a: bardzo atrakcyjna książka - przedstawia patologie medycyny, jej niekompetencje w leczeniu (leczenie objawowe - w przeciwieństwie do medycyny niekonwencjonalnej, która stara się znaleźć przyczynę choroby). Przedstawia uwikłanie polityków, lekarzy, dziennikarzy w świat farmaceutyczny. Najlepsze jest to, że książka daje również remedium na problemy zdrowotne - mocne, rozpisane co po kolei. Polecam!
- 15 maja 2019 od J...l: Przerażającanieprzeciętna pozycja. Brawo dla autora za ogromną odwagę...
- 29 stycznia 2019 od s...u: najlepsza książka jaką czytałem o leczeniu!

OPINIA Z CENEO.PL POTWIERDZONA ZAKUPEM:
Barbara. Ocena: 5/5. Wstrząsająca, na pograniczu kryminału lektura.

OPINIE CZŁONKÓW GRUPY NEO – MIT CHORÓB NIEULECZALNYCH I spory BIZNES:
Iwetta Alibekov: …ta książka to coś niesamowitego… nie idzie się od niej uwolnić… wciągnęła mnie całkowicie… brawa dla autora za odwagę.
Bolesław Zimny: Zachorowałem ponad trzynaście lat temu na chorobę dla mnie tak niszczącą, iż myśli samobójcze towarzyszyły mi za dnia i w nocy… Bóg… wyciągając do mnie swoją pomocną dłoń zesłał mi pana Drogi Neo. Od pół roku jestem sobą, czuję się, jak kiedy miałem 17 lat…
Magda Pinto: Grupa jakich niewiele! niemało niezastąpionych informacji i idealne towarzystwo!"

*Książki możemy zapakować na upominek za dopełniającą opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez email lub telefonicznie.