Książka Kamasutra 2.0 (9788328068933)

od 39,99 PLN

ISBN: 9788328068933 • Ilość stron: 224

Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najistotniej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.

Każda pozycja pokazana jest poprzez rysunek i opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków i wskazujący na solidne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.

jak opanować dany układ, a także ikonkami przedstawiającymi stopień „choreograficznych” trudności. W dodatku na osobnych rozkładówkach czytelnik wynajdzie 12 prędkich lust lessons na rozmaite niebanalne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.

Godny polecenia jest również rozdział „szybki wybór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najlepszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności, a także wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.

O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,poprzez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te tradycyjne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.