Arkana Cannabis Therapy, kanabisowy płyn pielęgnacyjny, 200ml (5902641391941)

od 56,00 PLN

Cannabis Solution - delikatny, orzeźwiający kanabisowy płyn dermokosmetyczny zawierający naturalny CBD z konopi o działaniu łagodzącym i kojącym. Wykorzystywany po oczyszczaniu cery powiększa aktywność eliksiru, kremu i maski i balansuje odczyn skóry.

pojemność: 200 ml Pierwsza profesjonalna bioterapia z konopią. Naturalna kuracja naprawcza jest oparte na kanabidiolu, oleju konopnym i makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach. Kanabidiol (CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokanabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco.

Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest zrównoważona i stopniowo uwalniania w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy, a także działają przeciwzapalnie.

Linia przeznaczona jest osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej prawidłowe funkcje zostały zaburzone.