Hobot 188 robot do mycia okien + 12 ściereczek + profesjonalny płyn gratis! sprawdź naszą ofertę!

od 1199,00 PLN

Hobot 188 Robot do mycia okien + 12 ŚCIERECZEK

UWAGA: jedynie u nas fachowy płyn GRATIS!

wytworny, konkretny i lekki, robot czyszczący szkło HOBOT oblicza ścieżkę czyszczenia, czujnikami lokalizuje krawędzie okna i czyści je całe samoczynnie. Nadaje się do okien podwójnych, wystawowych, sklepowych itp.

HOBOT 188 czyści nieprzeciętnie:

- Szkło, okna o każdej grubości
- Drzwi szklane, okna sklepowe
- Lustra
- Stoły szklane
- Szklane kabiny prysznicowe, kafelki

O PRODUKCIE

producent HOBOT Technology Inc. Założona została w czerwcu 2010 poprzez ludzi specjalizujących się w napędach optycznych serwo, kanałach informacji, aparatach cyfrowych, smartfonach i cyfrowej konsumenckiej technice użytkowej zaimplementowanej w Windows/Linux. Skupiamy się na rozwoju automatycznych robotów do czyszczenia szyb. Opracowaliśmy cieszącą się sukcesem pierwszą generację towaru WINBOT-68, jak i drugą generację HOBOT-168. Roboty te wygrały złoty medal na IENA w Norymberdze, niemieckiej wystawie wynalazków.

Robot czyszczący HOBO 188 nad wyraz konkretny procesor do obliczania ścieżki czyszczenia i wykrywania krawędzi okien przy pomocy czujników, pozwalając na samoczynne wyczyszczenie całego okna. HOBOT pozostaje na szybie dzięki zastosowanemu silnemu silniczkowi ssącemu, zaś oba kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry obracają się czyszcząc okno. W razie braku zewnętrznego zasilania, system przerzuci się na baterię zapasową.

technologia sztucznej inteligencji

 • pasuje do szyb o grubości nawet ponad 3mm
 • Czyszczenie jednostronne
 • 3 tryby pracy automatycznej
 • Zapasowa bateria UPS
 • samoczynne wykrywanie krawędzi okien i stołów
 • Materiał czyszczący z mikro fibry

Robot do mycia ikienHOBOT 188 pozostał zaprojektowany specjalnie z myślą o grubym szkle. Dzięki swej jednostronnej budowie, HOBOT 188 jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, szybę wystawową, lustro lub szklany stół. Twoje okna będą aż błyszczeć.

HOBOT ma dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna. Każda część okna zostaje wyczyszczona dwukrotnie.

technika sztucznEJ INTELIGENCJI

HOBOT 188 ma silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, zezwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno. Działa w pozycji poziomej i pionowej. Tryb automatyczny zagwarantuje, iż HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z opatentowanej komputerowej logiki planowania ścieżki.

CZYSZCZENIE JEDNOSTRONNE

HOBOT 188pozostaje na oknie dzięki zastosowanemu silnemu silniczkowi ssącemu i dwóm kółkom czyszczącym z materiałem z mikro fibry, które obracają się czyszcząc okno.

komfortowY I przyjaznY DLA ŚRODOWISKA

HOBOT 188 ma z materiału z mikro fibry, który można łatwo wymienić i wymyć do ponownego zastosowania.

MATERIAŁ Z MIKRO FIBRY

HOBOT posiada dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna, a nawet po ścianie. On obu tych kółkach znajduje się łatwo wymienny materiał z mikro fibry. Pozwala on na efektywne czyszczenia szkła.

produktywnY I BEZPIECZNY

HOBOT 188 jest robotem do czyszczenia szkła z zastosowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Zastosowany UPS (Uninterrupted Power System - System Zasilania nieustannego) uniemożliwia upadaniu robota z powierzchni szyby choćby przy braku zewnętrznego zasilania.

OPAKOWANIE posiada
 • 1x Robot czyszczący szyby HOBOT 188
 • 1x Pilot
 • 12x Specjalnych ściereczek z mikrofibry
 • 2x Pierścienie czyszczące
 • 1x Linkę zabezpieczającą
 • 1x Zasilacz, kabel DC, kabel AC 4m
 • 1x Instrukcję w języku polskim
 • 1x Polska Karta Gwarancyjna
 • UWAGA: wyłącznie u nas profesjonalny płyn GRATIS!
SPECYFIKACJA HOBOT

JAK TO DZIAŁA?

Robot czyszczący szkło HOBOT jest oryginalnym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od we wnętrzu. Urządzenie pozostaje na szybkie dzięki zaimplementowanemu silniczkowi ssącemu, zaś obie strony wirują czyszcząc okno. HOBOT porusza się za pomocą niewielkich ruchów, co pozwala na dokładne wyczyszczenie całego okna. Dzięki swojej„jednostronnej budowie", HOBOT jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i nietrudny do uruchomienia, starczy przyłożyć go do szyby i włączyć. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT zatrzymuje się automatycznie. HOBOT pasuje do wszelkich rodzajów okien, zaś jego niezależne działanie sprawia,korzystnie sprawuje się także na wielkich szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT nieraz znajduje użycie przy czyszczeniu okien w oranżeriach.

Łatwo wymienny materiał z mikro fibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten zezwala na skuteczne czyszczenie. Tryb automatyczny zagwarantuje, iż HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzikorzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym albo manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT korzysta z technologii nienaturalnej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i samoczynnie czyszczący całe okno.
Pamiętaj, iż przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, że dokonasz najlepszego wyboru.