Acosound Zauszny generator szumów - szumy uszne

od 960,00 PLN

Zauszny generator szumów:
Oferowany generator szumów jest sprawdzonym, prostym w użyciu rozwiązaniem, asygnowanym do noszenia za uchem. nad wyraz małe rozmiary i zaniedbywalny ciężar (3 g), powodują, że z łatwością przyzwyczajamy się do jego noszenia - jest prawie niewidoczny. Szum jest doprowadzony do ucha przy pomocy specjalnie wyprofilowanej rurki plastikowej zakończonej koszyczkiem, który usprawnia właściwe pozycjonowanie i doprowadzenie dźwięku. Rozwiązanie to nie blokuje odbioru dźwięków z zewnątrz. Osoba która nosi generator zauszny słyszy dźwięki dobiegające z otoczenia.
Generator zauszny stanowi wyśmienite uzupełnienie generatora zewnętrznego. Redukuje dyskomfort spowodowany szumami usznymi i pozwala na maskowanie lub wykorzystywanie terapii TRT w ciagu dnia. Jest dodatkowo kluczowym elementem leczenia nadwrażliwości słuchowej. Można go nosić w domu i w pracy.
Do generatora załączona jest instrukcja obsługi. W cenę towaru wliczone są równiez konsultacje telefoniczne.
Uwaga:
W terapii TRT zaleca się noszenie 2 generatorów zausznych. W przypadku zakupu wyłącznie jednego generatora, w celu przypasowania właściwego, prosimy o podanie na którym uchu generator będzie noszony ( w którym uchu szumi).