Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 Gratis) (5907632923002)

od 149,00 PLN

oszczędzasz do 50%

3 OPAKOWANIA (2+1 Gratis)

Na tej aukcji kupujesz zestaw 3 opakowań tabletek Penilarge, co zapewnia całkowitą kurację na trzy miesiące. Oszczędzasz aż 149 zł!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Penilarge to kompozycja w pełni naturalnych składników, które dzięki swym właściwością pozwolą CI przejść na wyższy poziom życia seksualnego. Wielotorowe działanie powoduje, że formujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

komponenty znajdujące się w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa zwiększająca jego objętość. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

obszerniejszy rozmiar już na zawsze

Możesz przyzwyczaić się do nowego wymiaru, ponieważ Penilarge powiększając ciśnienie krwi zmieni Twój wymiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie Ci potrzeba, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie wziąć 1-2 kapsułki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak niewiele potrzeba, aby zmienić swoje życie. Wystarczy regularnie stosować kapsułki Penilarge poprzez około 2-3 miesiące. U większości mężczyzn po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich powiększa się też długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który zapobiega rozstępom i wzmacnia działanie suplementu. Kontynuuj kurację, a ekspresowo zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój wymiar.

Penilarge zagwarantuje Ci najkorzystniejszy efekt powiększania teraz najszczególniej produktywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

Specjalnie dla naszych klientów sprawdziliśmy relację wydajność/wartość najpopularniejszych suplementów do rozszerzania penisa.

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dopasowanym składnikom ma wpływ nie tylko na zwiększenie członka, lecz jego kompleksowość powoduje,ulepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Czytaj więcej o powiększaniu penisa

Naukowo udowodniono, że wymiar penisa może ulec zmianie na stałe. Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody zwiększania penisa. Rozszerzając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swojego życia. Jednego musisz być pewny. rozmiar ma znaczenie. spory zdrowy penis to nie tylko obszerniejsza pewność siebie ale i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, że kobieta przyzna się, że jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w ładnych czasach. Penisa możesz zwiększyć na stałe przy pomocy farmaceutyków. Im wcześniej zainicjujesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

dzisiaj pomyśl, jak zareagowała żeby Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie większy aniżeli kiedykolwiek? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz! Poznasz nowy "wymiar" rozkoszy seksualnej, a Twoja partnerka będzie zadowolona jak nigdy dotąd!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TLENKU AZOTU

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, iż komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców stwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Powoduje to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do rozszerzenia naczynia oraz powiększenia przepływu krwi. To jeszcze nie wszystko, elementy zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu, a także hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

ponadto naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i korzystne funkcjonowanie narządów płciowyc h. Kształtuje sferę emocjonalną przez formowanie takich cech jak bezapelacyjnie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.

Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. ulepszają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. Dodatkowo taka kompilacja składników ma działanie antyutleniające, chroni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.

Penilarge - klucz do rozwiązania męskich problemów

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dostosowanym składnikom ma wpływ nie tylko na powiększenie członka, ale jego kompleksowość powoduje,ulepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Penilarge to bezprecedensowy suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, który pomoże Ci zwiększyć członka do wymiaru, na który zasługujesz.

Związki czynne zawarte w Penilarge:
 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • ulepszają erekcję
 • wpływa pozytywnie na długość stosunku
 • wspomagają układ krwionośny
 • rozszerzają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy
oryginalna formuła Penilarge

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne elementy o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o komponenty, które posiadają pozytywny wpływ na udoskonalenie życia seksualnego. Sprawdź Skład, żeby zapoznać się z pełna listą części.

komponenty zawarte w Penilarge:
 • L-ARGININA

to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna. To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i powiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, powiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Tribulus wspomaga rozszerzać produkcję testosteonu u panów przez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, powiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może wywoływać kłopoty ze snem.INFORMUJEMY, iż ZE WZGLĘDU NA OPINIĘ GŁOWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO ZE SKŁADU ZOSTAŁ USUNIĘTY komponent EPIMEDIUM.

 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)

Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To że jest najwyżej uprawianą rośliną asygnowaną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje cechy, zwiększające energie, trwałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał sprawne życie na niezwykle obfitych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego świetny wpływ na ludzi organizm sprawia, iż Maca użytkowana regularnie rozszerza

 • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)

wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu i hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat ma także parametry przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma atrybuty odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

 • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)

inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne elementy aktywne, tzw. Ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od zapotrzebowania, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba powiększyć sprawność organizmu wzmagają działanie stymulujące.

Żeń-szeń wspiera układ opornościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia i wzmacnia skuteczność fizyczną i umysłową. Niejednokrotnie stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres, pełen napięcia umysłowego albo wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania korzystnego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne oraz wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka posiada eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, rozszerzają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Udoskonalają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Ponadto pomaga w stanach powiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia oraz przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy stosowaniu preparatów hormonalnych.

Pełna kuracja Penilarge (Kapsłuki + krem)

Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: suplementu i kremu. Dzięki połączeniu kapsułek naturalnie wpływających na wzrost penisa od i kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz nieprzewidzianie szybko.

Efekty pojawią już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszelkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i obszerniejsza, a wraz z nią powiększy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.

niebanalny komplet Penilarge kapsułki + Krem przystępny jest na naszych aukcjach, a także w zestawach promocyjnych. Istnieje także zakup samego kremu.

rezultatem działania Penilarge będzie powiększona stymulacja, pokaźniejsza satysfakcja i kosmiczne orgazmy.

Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory powiększające naczynia i następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza w głównej mierze 150 mm Hg, co zezwala na odbycie stosunku. Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Sprawdź jak to jest!

Zapewnij przyjemność i ulepszoną penetrację swej partnerce.

Mówi się, iż żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się,rozmiar członka ma znaczenie nie tylko dla panów.

 • obszerniejszy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy sprawia kobiecie pokaźniejszą przyjemność.
 • Satysfakcja seksualna, jednoczy związki, zezwala na szczęśliwsze życie w ogóle
 • wielki członek rozszerza pewność siebie, pozwala się skoncentrować na zmysłowym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja wymiaru.

Dzięki Penilarge będziesz mógł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

Penilarge w trosce o Twoją seksualność:

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest dodatkowo modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w szerokim stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • skażenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swych narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w krótkim czasie.

Na funkcjonowanie członka ma wpływ mnóstwo powiązanych komponentów. Dlatego najlepsze skutki daje kompleksowa kuracja.

Wzwód początkuje się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych. Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia i opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu poprzez komórki śródbłonka i poprzez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice zwiększają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

równocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Wynikiem tych zmian jest rozszerzenie i sztywność prącia.

większa satysfakcja i pewność siebie!

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.

Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czybez wątpienia sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?

A przecież niedużo trzeba, by móc poczuć się pewnym swej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano Lidera?

Penilarge to artykuł wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych przystępnych na polskim rynku środków jest w pełni naturalny. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych ekologicznie. odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera bo wiemy, że jest to artykuł, któremu można ufać.

Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie komponenty naturalnego pochodzenia. Przejrzyj sam jak to jest być dumnym ze swojej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Penilarge dzięki swojej niesamowitej efektywności został doceniony przez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją produktywnosć otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

Co to jest Penilarge? Jak działa?

To suplement diety oparty na ziołach i substancjach naturalnych, który może wpłynąć na zwiększenie członka w stosunku do wcześniejszego wymiaru, przy jednoczesnym stosowaniu ćwiczeń zwiększających penisa i aktywności seksualnej. Dzięki swoim właściwościom wpływa także na silniejszy popęd seksualny.

Penilarge wspomaga napływ krwi do członka, trwale powiększając ciała jamiste (naczynia krwionośne), z których penis jest zbudowany. Stosując go w dłuższym okresie czasu, ćwicząc jednocześnie penisa, możesz liczyć na wydłużenie i pogrubienie członka jak ponadto na silniejszą erekcję.

Jak niejednokrotnie stosować Penilarge?

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie najlepiej rano, popijając wodą. Można dodatkowo stosować go na około 30 minut przed stosunkiem, żeby móc polepszyć erekcję. Jedno opakowanie Penilarge wystarcza na 1 miesiąc.

Na co wpływa Penilarge?

Dzięki zawartym w recepturze składnikom Penilarge przywraca siły witalne pana. Poza obszerniejszym rozmiarem, Penilarge powiększa doznania seksualne, wzmacnia i wydłuża erekcję a także popęd seksualny.

Co wchodzi w skład?

W skład preparatu wchodzą same naturalne substancje pochodzenia roślinnego. Pełny skład zawiera się w opisie aukcji.

Jak długo należy zażywać Penilarge?

Ze względu na ziołowy skład Penilarge, jego efekty w pokaźnej mierze zależą od organizmu i przestrzegania zbilansowanej diety. Nie zalecamy spożywania alkoholu i palenia papierosów, gdyż mogą ograniczyć produktywność komponentów. Udoskonalone efekty osiągniesz stosując Penilarge regularnie, w połączeniu z aktywnością seksualną. Przeważnie po pierwszym miesiącu używania erekcja jest wyraźnie wzmocniona i dłuższa. Po 2 miesiącach powinny pojawić się pierwsze efekty rozszerzania, dlatego zalecamy zastosowanie co najmniej 2-3 opakowań. W celu wzmocnienia działania można wspomagać się kremem Penilarge, a także pompką.

Czy używanie Penilarge przedłuża stosunek?

wykorzystywanie Penilarge może uniemożliwiać przedwczesnemu wytryskowi dzięki naturalnym składnikom w nim zawartym a tym samym może wydłużać stosunek i ulepszać jego jakość. Nie jest to jednak jego głównym zadaniem, natomiast w pewnym sensie pozytywnie wpływa także na ten aspekt.

Czy rezultaty są trwałe?

Po zakończeniu przyjmowania Penilagre rezultaty są trwałe. Jednak warto powtarzać kurację dla wzmocnienia aktualnego efektu.

Czy stosując Penilarge można pić alkohol?

Penilarge nie wchodzi w interakcje z alkoholem, zalecamy jednak umiar w jego piciu.

Czy Penilarge wywołuje efekty uboczne?

Penilarge jest naturalnym produktem, którego zakup nie wymaga recepty. Penilarge należy jednak stosować zgodnie z zalecaną dawką dzienną.

Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze części, u osób poniżej 18 roku życia i pań w ciąży i karmiących piersią, w sytuacji cukrzycy i chorób wątroby.

Receptura Penilarge wpływa na układ krążenia, dlatego nie jest zalecana osobom z nadciśnieniem. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej może wpływać na zmiany stężenia potasu, rozszerzenie kwasowości w żołądku a także glukozy we krwi, dlatego Penilarge nie jest zalecany w przypadku cukrzycy. Przedawkowanie Penilarge może także wywoływać senność albo bezsenność. Przekroczenie dawki dziennej może także skutkować nadmiernemu pragnieniu, suchości w ustach, zawrotami głowy, a także wymiotami i nudnościami.

realne działania niechciane przy przedawkowaniu:

 • występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
 • bóle głowy
 • możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
 • bezsenność lub senność
używanie Penilarge

Stosuj 1 do maksymalnie 2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od jednej kapsułki przez kilka dni w celu sprawdzenia reakcji organizmu i następnie kontynuowanie 2 kapsułki dziennie.

Penilarge to towar ziołowy, suplement diety i nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdżycowych naczyń serca i mózgu i osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).

Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne parametry tego suplementu.

Zawartość oraz data przydatności

Opakowanie Penilarge zawiera 60 kapsułek. W komplecie znajdują się 3 opakowania. Kapsułki znajdują się w szczelnie zamkniętym, plastikowym słoiczku. Słoiczek umieszczony jest w kartonowym opakowaniu producenta. Data przydatności Penilarge wynosi co najmniej jeden rok. Jest to gwarantowany drobny termin ważności. Z racji bieżących dostaw termin przydatności wynosi z zasady około 2 lata.

 1. Forma suplementu: Kapsułki (następca tabletek)
 2. Zawartość: 3 opakowania po 60 kapsułek
 3. Łączna masa netto: 109g

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci