Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno pań i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której gromadzi się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, oraz kosmetyki dla mężczyzn, stosowne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej producenta.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i skutecznych artykułów. Dzięki dynamicznym badaniom, wytworne produkty L'Oréal Paris są wciąż poprawiane tak, by jak najefektywniej pomogły swym użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najmocniej innowacyjne produkty były dostępne dla wszelkich. Nieszablonowa wizja atrakcyjna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest poprzez 35 najróżniejszych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.