Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Towar nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, wyprodukowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, iż są one starannie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie zniża ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki dokładnie przypasowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, że są stanowczo wygodne w użytkowaniu - nie wywołują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie realizowane przez płyn pielęgnacyjny to skrupulatne oczyszczenie. W jego trakcie preparat likwiduje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w wyniku czego czego czyni je idealnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

odpowiednie dla alergików - nieraz zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie powoduje takich problemów i jest jak najistotniej trafny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

stosowna objętość - buteleczka o obszerności 120 ml to wspaniała opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany typ płynu lub poszukują preparatu do okazjonalnego wykorzystania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego wykorzystania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, żeby płyn spełniał kryteria osób o wyjątkowo wrażliwych oczach. Osoby z różnorodnymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z użytkowania soczewek kontaktowych.

w przypadku takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu oraz problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długofalowej rozciągliwości i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie mieści części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest jeszcze w pokaźniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml