tooth mousse bez fluoru o smaku truskawkowym 35 ml marki Gc

od 0,00 PLN

Rodzaj pasty: bez fluoru • Pojemność: 35 ml
Opis pasty GC Tooth Mousse o smaku truskawkowym:


GC Tooth Mousse to pasta do miejscowego użytkowania zawierająca bioaktywny wapń i fosforany.

GC Tooth Mousse jest pastą na bazie wody zawierającą przełomowy komponent RECALDENT (CPP-ACP: fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia). CPP-ACP wprowadzony do jamy ustnej mieści się na błonce nabytej, płytce nazębnej, bakteriach, hydroksyapatytach i tkance miękkiej dostarczając bioaktywny wapń i fosforan.

GC Tooth Mousse jest nieprzeciętnym sposobem odpierania ataku kwasów. Nie tylko buforuje kwaśny odczyn i przywraca poprawną równowagę mineralną w jamie ustnej w zaledwie kilka minut, lecz także remineralizuje ubytki szkliwne dzięki wysokiemu poziomowi wapnia i fosforu, jaki zagwarantuje.

objętość pasty: 35ml

wskazania do używania preparatu GC Tooth Mousse:

1. Przed i po wybielaniu zębów - do zmniejszenia nadwrażliwości.
2. Po ultradźwiękowym lub ręcznym usuwaniu kamienia nazębnego.
3. Po profesjonalnym oczyszczaniu zębów.
4. Podczas albo po leczeniu ortodontycznym. W szczególności białe plamy.
5. Do remineralizacji i zatrzymania próchnicy początkowej.
6. U pacjentów z grupy wysokiego ryzyka próchnicy.
7. Do ochrony powierzchni zębów u pacjentów ze skłonnością do ubytków o charakterze erozyjnym, cierpiących na kserostomię.

Jak stosować GC Tooth Mousse?

GC Tooth Mousse stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem albo wacikiem niewielką liczba artykułu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Wypluć i nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić poprzez 30 minut po aplikacji. GC Tooth Mousse można na dodatek stosować na noc zgodnie z załączoną do towaru instrukcją.

znaczna informacja: Ślina wzmacnia sprawność kompleksu RECALDENT (CPP-ACP), a smak pasty pomaga stymulować wydzielanie śliny. Im dłużej CPP-ACP i ślina pozostaną w ustach, tym bardziej produktywny będzie rezultat.

Przeciwskazania: RECALDENT (CPP-ACP) jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie należy stosować GC Tooth Mousse u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/albo wrażliwością albo alergią na konserwanty zawierające benzoesan. W przypadku kontaktu z gałką oczną, natychmiast przepłukać wodą i skonsultować się z lekarzem specjalistą.