Forever Bright™ | pasta do zębów

od 0,00 PLN

Główny preparat pielęgnacyjny jamy ustnej, jakim jest pasta do zębów należy wybierać starannie. Ważnym czynnikiem przy wyborze jest kondycja dziąseł i stan szkliwa. Dodatkowo, należy brać pod uwagę wiek i tryb życia. Inna pasta jest odpowiednia dla osób palących a inna dla dzieci.

Istnieje mnóstwo rodzajów past do zębów, każdy typ należy rozważyć pod kątem jednostkowych potrzeb. W dodatku, prawidłowo jest wybór ten skonsultować ze stomatologiem, który może wykonać całościowy przegląd jamy ustnej i dobrać produkty pozytywnie wpływające na jej stan.

Forever Bright™
to łagodna, bezfluorowa receptura, łącząca 100% stabilizowany miąższ aloe vera i propolis pszczeli. Stworzona do użytkowania poprzez dzieci i dorosłcyh, Forever Bright™ posiada elementy wyłącznie najwyższej jakości.

Naturalny miętowy aromat daje ci poczucie świeżości i czystości. Forever Bright™ ma gęstą konsystencję i barwę ciemno zieloną.

atrybuty:

Nie mieści fluoru
zawiera propolis pszczeli
Opracowane do korzystania poprzez całą rodzinę

Myj zęby Forever Bright™ po każdym posiłku dla czystych, lśniących zębów i świeższego oddechu.

Opakowanie: tubka, 130g

Drogi kliencie,
produkty Forever Living Products™ kupuj tylko u autoryzowanych sprzedawców.
Dla własnego dobra unikaj sprzedawców proponujących produkty po podejrzanie zaniżonych cenach, a także takich którzy informują że nie wystawiają faktur sprzedaży.
Produkty zakupione w ten sposób mogą pochodzić z nielegalnej dystrybucji przez co nie masz gwarancji wymiany albo zwrotu a ich termin przydatności do użycia może dobiegać końca.