RevitaLash® HI-DEF Tinted BROW GEL Dark Brown, 893689003277

od 0,00 PLN

Co to jest?

Wielozadaniowy, przełomowy żel formujący i usztywniający brwi, który pomaga kształtować, poprawić wygląd i kondycję brwi, dając natychmiastowe, piękne rezultaty.

Modeluje Upiększa Odżywia

pojemność 1 opakowania 7.4ml

Jak Działa?

Pomaga ujarzmić niesforne brwi, kształtując ich zarys, ulepszony, pełniejszy i bardziej ciekawy wygląd
podkreśla naturalne piękno Twoich brwi, wypełniając te miejsca, gdzie widoczny jest brak, uszkodzenie albo rozrzedzenie włosków
Odżywia brwi, broniąc je przed nadmierną łamliwością
Kluczowe atuty towaru

wyjątkowy aplikator z podwójną końcówką modelującą szczoteczkę i grzebyk na jednym końcu, a także miękką, cylindryczną szczoteczkę na drugim końcu, gwarantującą skrupulatną aplikację
Uniwersalny, półklarowny mineralny żel koloryzujący pogłębia naturalny kolor brwi i zapewnia stopniową intensyfikację barwy brwi
Wodoodporna i trwała formuła zapewniają piękno i pewny efekt przez cały dzień

Jak używać?

Krok 1 Zdejmij nakrętkę ze stylizującej szczoteczki. Przy użyciu grzebyka na bocznej krawędzi ułóż i ukształtuj brwi krótkimi pociągnięciami szczoteczką w górę, trzymając się naturalnego łuku brwiowego. Nałóż z powrotem nakrętkę.

Krok 2 Przekręć i wyciągnij aplikator żelu z bazy. Niedługimi pociągnięciami w górę użyj szczoteczki do nałożenia żelu, rozpoczynając od wewnętrznych konturów brwi, kończąc na zewnętrznych. W ten sposób poprawisz kształt i wygląd brwi. Subtelnie zetrzyj nadmiar żelu ze skóry lub bardziej rzadkich brwi.

Wskazówki: Nałóż punktowo drugą warstwę żelu na miejsca, gdzie brwi nadal są rzadkie, aby nadać im pełniejszy wygląd i objętość.

Po aplikacji użyj szczoteczki stylizującej,w dodatku upiększyć kontur brwi, wygładzić i wyeliminować wszelkie zgrubienia.

Sprawdzony poprzez Dermatologów

Testowany Klinicznie

Główne elementy

Peptide& Oat Beta Glucan: Peptydy i Betaglukan pozyskany z owsa pomagają wzmocnić i odżywić rzęsy,wyeksponujeć ich naturalne piękno.

Mineralny Żel Barwiący: niepodatna na rozmazanie, naturalna, mineralna formuła barwiąca, wypełnia cienkie, rzadkie brwi, zapewniając skrupulatne i trwałe modelowanie. Wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel do brwi.

Soft-Flex Polymers: technika elastycznych i miękkich polimerów kontroluje niesforne brwi i pomaga utrzymać je na miejscu.

Hipoalergiczny

Niepodrażniająca Formuła