inne aukcje

o mnie

zadaj pytanie

komentarze

dodaj do ulubionych

O INDIZIO Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2008 roku. Zajmujemy się sprzedażą selektywnych kosmetyków. Oferujemy Państwu: - najniższe ceny na rynku - mistrzowską pomoc przy wyborze zapachu, - wielki asortyment (ponad 1000 aromatów), - gwarancja oryginalności i legalne pochodzenie naszego asortymentu. Sklep stacjonarny z znacznym wyborem testerów pozwala na Państwu przetestowanie zapachów przed zakupem.
AUKCJA NA KTÓREJ JESTEŚ DOTYCZY: FEG EYELASH ENHANCER ( Z HOLOGRAMEM) ODŻYWKA NA POROST RZĘS I BRWI
3ML
WITAM SERDECZNIE! Jesteśmy zaszczyceni Twoją wizytą na naszej aukcji. Mamy nadzieję, iż w naszej ofercie wyszukasz atrakcyjny Ciebie zapach.
Sprzedajemy tylko i tylko oryginalne pachnidła!
Dla nas zadowolenie konsumentów jest najważniejsze!

CHARAKTERYSTYKA produktu:

producent FEG specjalizuje się w tworzeniu preparatów wzmacniających włosy, rzęsy i brwi. Produkty tej producenta zasłynęły w krajach takich jak Austrailia, Japonia, Kanada i USA, od niedawna podbijają rynek europejski.

Skład produktów FEG oparty jest na naturalnych składnikach, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne - nie powodują alergii ani podrażnień. Produkt pozostał przebadany dermatologicznie. Nie odnotowano żadnych działań niepożąinformacji. Produktywność wszelkich produktów jest potwierdzona wieloletnimi badaniami.

innowacyjne odżywki do rzęs zostały wprowadzone na rynek w październiku 2012 roku. Efektem ich działania jest znacznie poprawiona kondycja rzęs, stają się one długie, istotnie umocnione i zagęszczone.

.
Odżywka Feg Eyelash Enhancer nigdy nie mieściła i nie będzie mieścić BIMATOPROSTU!!!!!! Świadczy o tym po pierwsze informacja na opakowaniu "100% NATURAL", oraz informacja na stronie producenta gdzie przekazany jest skład odżywki (www.fegeyelash.com) Ktokolwiek próbuje Państwu wmówić że w składzie Feg Eyelash Enhancer jest BIMATOPROST jest zwyczajnym oszustem, a ponad to jest wielce prawdopodobne iż próbuję sprzedać wam podróbkę, jeśli na jakieś aukcji ktoś oferuje Feg Eyelash Enhancer gdzie na opakowaniu jest w składzie BIMATOPROST możecie być pewni że takie opakowanie nie pochodzi od producenta producenta Feg. Poniżej pokazujemy Państwu kilka szczegółowych zdjęć potwierdzających oryginalność sprzedawanych przez nas odżywek Feg Eyelash Enhancer, kilka szczegółów jak odróżnić podróbkę od oryginału, a także efekt stosowania odżywki po 3 tygodniach.

Regenerująca kuracja FEG należycie wpływa na kondycję rzęs, m.in.:
- długość,
- grubość,
- gęstość,
- solidność,
- nasycenie pigmentem

(rzęsy stają się ciemniejsze, bardziej wyraziste).

Serum do rzęs FEG może być używane jako odżywka

wzmacniająca do rzęs przedłużanych.