Zelmer ZVC427HT

od 428,00 PLN

Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 77 dB • Zasięg pracy: 10 m • Pojemność worka/pojemnika: 40 l • Wysokość: 48 cm • Szerokość: 28 cm • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Niezwykle trwały i turbo pomocny. Trwały, solidny i bezusterkowy – prawdziwy odkurzacz na lata. Perfekcyjny filtr HEPA H13 o najwyższej produktywności filtracji powietrza, ergonomiczny schowek na akcesoria i szczególnie pojemny worek Safbag.

wydajna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najistotniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

nieprzeciętny do odkurzania wielkich powierzchni, takich jak domy jednorodzinne, a także znaczne mieszkania. Główne cechy odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To wyśmienite rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób szanujących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany. To nieprzeciętne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg. Jej postępowa kompozycja broni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla subtelnych podłóg.

Jej innowacyjna konstrukcja chroni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka sprawność odkurzania Odkurzacz posiada wysokie klasy produktywności odkurzania, dzięki temu kurz i skażenia są zbierane precyzyjniej.

Wysoka skuteczność odkurzania Odkurzacz posiada wysokie klasy wydajności odkurzania, dzięki temu kurz i skażenia są zbierane precyzyjniej. Nowoczesny system filtracji Filtr HEPA wykorzystany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Nowoczesny system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszystkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest ponadto usztywniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego niepodatność na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest ponadto umocniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego niepodatność na zaginania....