Zelmer ZVC307XT

od 315,00 PLN

oszczędzasz do 17%
Moc silnika: 890 W • Poziom hałasu: 78 dB • Zasięg pracy: 9 m • Pojemność worka/pojemnika: 10 l • Wysokość: 29 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: szary, granatowy

Ekspert od dywanów. Lekki w odkurzaniu, turbo w działaniu postępowy, uniwersalny i lekki odkurzacz ZELMER Odyssey ZVC307XT, bezawaryjny w codziennym sprzątaniu. Ergonomiczny schowek na akcesoria, wyjątkowo wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi, filtr EPA E11 gwarantujący wysoką skuteczność filtracji powietrza i pojemny worek Safbag.

skuteczna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najmocniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To nadzwyczajne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób szanujących dywany w pomieszczeniach. Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze staranniej zbiera sierść i odkurza dywany. To idealne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób szanujących dywany w pomieszczeniach.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową gwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Odkurzacz ZELMER ZVC307XT posiada wysokie klasy produktywności odkurzania, dzięki temu kurz i zanieczyszczenia są zbierane precyzyjniej.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi jest w dodatku umocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego wytrzymałość na zaginania. Filtr EPA Filtr EPA E11, w który jest wyposażony odkurzacz zatrzymuje 95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

Miękkie koła obfite tylne koła pokryte gumą gwarantują ciche i łagodne przemieszczanie się odkurzacza nawet po twardej powierzchni oraz bezproblemowe pokonywanie progów czy brzegów dywanów....