Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2

od 1669,00 PLN

Kolor: czarny

Funkcja zamiatania i mycia – czyli 2w1

Xiaomi Mi robot vacuumcleaner 2 to postępowy sprzęt, który wyekwipowany pozostał w funkcję zamiatania i mycia podłogi. Dzięki nowemu systemowi zwanemu "plant bionic" zbiornik zamontowany pod spodem pobierze tyle wody, ile potrzebuje do mycia określonej powierzchni. Zbiornik jest ciasno przypasowany, przez co zajmuje niedużo miejsca. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i wydajnie czyści. Zamontowanie i zdemontowanie zbiornika jest wyjątkowo komfortowe.

Funkcja samoczynnego mapowania przestrzeni

Kolejną nowością, jeżeli chodzi o Xiaomi Roborock, są lasery do mapowania przestrzeni pomieszczenia. Wyposażony w wysokiej precyzji sensory LDS, potrafi skanować teren dookoła pięciokrotnie w ciągu sekundy. Algorytm SLAM wybiera optymalną trasę odkurzania, ale można też ustawić własną, poprzez aplikację w telefonie.

Moc ssania - 2000Pa

Maksymalna moc ssania pozostała powiększona z 1800Pa do 2000Pa, co podniosło skuteczność sprzątania przy użyciu Xiaomi Roborock. Dzięki systemowi tornado, płaskie szczotki dopasowują się blisko podłoża, koordynując szczotki boczne, co powoduje, że czyszczenie jest dogłębniejsze. Po uruchomieniu tej funkcji aplikacja samoczynnie rozpozna dywan i zacznie sprzątać z maksymalną mocą.

Omnidirectional - sensor nacisku

Xiaomi vacuumcleaner 2 wyekwipowano w sensor nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i zapobieganie kolizjom. Detektor wykrywa i unika obiekty, które wcześniej stały mu na przeszkodzie. Nie wjedzie na przewód ani nie zahaczy o sofę. Dzięki czemu nie trzeba martwić się przedmiotami pozostawionymi na jego drodze.

wydajna bateria - 5200mAh

nowoczesny odkurzacz Xiaomi Roborock używa solidnej baterii litowej o obszerności 5200mAh. Daje to 2,5h pracy w trybie charakterystycznym o maksymalnej powierzchni 250m kwadratowych. Kiedy bateria jest słaba, maszyna wraca na ładowanie i po doładowaniu ponownie rusza na sprzątanie, żeby dokończyć nieskończony obszar.

Jeszcze większa skuteczność sprzątania

W Mi robot cleaner 2 zaprojektowano koła, które wjadą na wysokość 2 cm, a nie jak wcześniej jedynie 1.5 cm. Wygląd zaprojektowano tak, aby włosy albo sierść nie dostawały się i nie utknęły w głównym silniku. Działanie samego urządzenia jest też cichsze niżeli w poprzedniku.

usztywnione czujniki

Urządzenie posiada o dużo więcej czujników aniżeli w wersji pierwszej. Z reguły bardziej wyczulony jest czujka zbliżeniowy,bronić meble i wyposażenie wnętrza. Czujnik ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niżeli na odległość 10mm w trakcie pracy. Dodatkowe 4 czujniki zapobiegają upadkom i wywróceniu. Na dodatek nowa technika zachowywania energii daje bardziej wydajne ładowanie.

Sterowanie aplikacją

Sterowanie odkurzaczem Xiaomi Roborock to jedna z najwygodniejszych opcji, jaką twórcy zapewnili użytkownikom. Standardowo, podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, można kontrolować cały proces przy pomocy aplikacji Mijia. Dzięki aplikacji nie tylko sprawdzimy status i trasę sprzątania, ale także ustawimy moc, wybierzemy plan i dopasujemy sporo innych opcji.

nowoczesny odkurzacz Xiaomi Roborock przystępny jest od ręki w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się w mieście Warszawa – dokładny adres znajdą Państwo w zakładce „kontakt". Sprzęt można zamówić także w naszym sklepie internetowym – dostawa nastąpi w ciągu 24h.

Specyfikacja

Opis artykułu

firma: roborock

Model: S55 (S552-00)

wariant: Odkurzacz

Funkcje: Mycie,Odkurzanie,Zamiatanie

parametry: Mop, zdalne sterowanie, Autoładowanie

Samoładowanie: Tak

Pojemnik na brud: 0.50L

Moc ssania (pa): 2000pa

Moc (W): 55W

Napięcie (V): 100 - 240V

Natężenie: 2.2A

Czas pracy: 2.5h

Bateria

wariant: Li-ion

pojemność: 5200mAh

rozmiary and Waga

Waga towaru: 3.5000 kg

Waga paczki: 6.5000 kg

rozmiary produktu (L x W x H): 35.30 x 35.00 x 9.65 cm

wymiary paczki (L x W x H): 46.50 x 40.70 x 14.30 cm

Zawartość

  1. Roborock
  2. przewód zasilający z wtyczką EU pasującą do polskich gniazdek
  3. Stacja ładująca
  4. silikonowa podstawka do umocowania stacji ładującej
  5. Zbiornik na wodę
  6. kapsułki do zbiornika na wodę
  7. Mop (plus 1 zapasowy)
  8. szczoteczka do czyszczenia głównej szczotki odkurzającej
  9. Oryginalne opakowanie