Thomas Perfect Air Allergy Pure

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 13%
Moc silnika: 1700 W • Zasięg pracy: 11 m • Regulacja prędkości: tak • Pojemność worka/pojemnika: 1.8 l • Wysokość: 30.6 cm • Szerokość: 31.8 cm • Długość: 48.6 cm • Kolor: biały, turkusowy

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, asygnowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki unikalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny i zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

w dodatku filtr wodny zapewnia lekkie nawilżanie oraz odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure staranne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to możliwe.

Odkurzacze Thomas perfect air są wyposażone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

na dodatek dostajemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest szczególnie higieniczne i proste. Po prostu wylewamy zanieczyszczenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do pomieszczenia.

Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest zaopatrzony w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi i mikro filtr powietrza wylotowego.

Taki komplet filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure perfekcyjną filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Dokładne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu przy pomocy jednego urządzenia, dzisiaj jest to osiągalne.

Przełączalna szczotka parkiet / dywan doskonale przylega do każdej powierzchni w trakcie odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją scalić do typu odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde lub dywany i wykładziny.

Szczotka do materacy Miejscem w naszym domu, gdzie mieści się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego również odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został zaopatrzony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy.

Jej niewiele znacząca wielkość z jednej strony pozwala wspaniale odkurzyć nawet zagłębienia w materacach. Z drugiej strony minimalne wymiary równocześnie szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, iż siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna.

Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, lecz także zasysać skażenia z pokaźniejszej głębokości. Szczotka ta doskonale pasuje także do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala efektywnie likwidować kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bez problemu ustawić pod odpowiednim kątem tak, aby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.

Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostę...