Wyjątkowo ekonomiczny - nieduży, lekki i bezworkowy odkurzacz Cleann'n. Dzięki nieznacznym rozmiarom i akcesorium do przechowywania węża odkurzacz można prosto i błyskawicznie złożyć, a Ty zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.

Najważniejsze atrybuty urządzenia Odkurzacz z systemem nietrudnego przechowywania. Wysoka sprawność, niskie zużycie energii. Nad wyraz lekki - 4,4 kg Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym rozmiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

System wygodnego przechowywania węża, pozwala łatwo i szybko złożyć odkurzacz w taki sposób, żeby zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym wymiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

System wygodnego przechowywania węża, pozwala z łatwością i momentalnie złożyć odkurzacz w taki sposób, żeby zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Nad wyraz lekki i ergonomiczny Kompaktowa budowa i niska waga (zaledwie 4,4 kg) powodują, że nasz odkurzacz jest nie tylko niezwykle zwrotny i bardzo wygodny do przechowywania, lecz też nieskomplikowany do przenoszenia.

nad wyraz lekki i funkcjonalny Kompaktowa kompozycja i niska waga (zaledwie 4,4 kg) sprawiają, że nasz odkurzacz jest nie tylko ponadprzeciętnie zwrotny i niezwykle wygodny do przechowywania, lecz też nieskomplikowany do przenoszenia.

HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce produktywny silnik wydajne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki udoskonalonej konstrukcji łopatek wirnika. HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce sprawny silnik sprawne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki lepszej konstrukcji łopatek wirnika.

Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami rodzaju Premium czyści twarde parkiety ze szczególną precyzyjnością. Jej miękkie kółka ułatwiają manewrowanie i chronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają w dodatku wygarniać kurz z fug, gwarantując staranne pozbycie się zanieczyszczeń.

Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami rodzaju Premium czyści twarde parkiety ze szczególną starannością. Jej miękkie kółka usprawniają manewrowanie i bronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają na dodatek wygarniać kurz z fug, gwarantując dokładne pozbycie się skażeń.

technologia na najwyższym poziomie Od ponad stu lat producent Bosch jest symbolem najwyższej jakości i bezusterkowości, a nasi konstruktorzy dbają o nieszablonową funkcjonalność maszyn i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

technologia na najwyższym poziomie Od ponad stu lat firma Bosch jest symbolem najwyższej jakości i bezusterkowości, a nasi konstruktorzy dbają o nieszablonową funkcjonalność maszyn i dopracowują do perfek...