CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego stanie na wysokości zadania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

Odkurzacz Bissell CrossWave nieprzeciętnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest typowo za dużą produktywność pracy i niezawodność działania.

Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave dedykowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z różnego typu podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę gwarantuje cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu rodzaj podłogi,produktywnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Adekwatne wymiary końcówki pozwalają na czyszczenie nawet najmniej dostępnych zakamarków.

Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz pozostał wyekwipowany w dwa niezależne zbiorniki – na czystą, a także brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

Pojemnik, w którym posiada się brudna woda, można prosto zdemontować, co umożliwia szybkie pozbycie się zgromadzonych zanieczyszczeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave cechuje się bezworkową konstrukcją.

Odkurzacz wyśmienicie stanie na wysokości zadania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ eliminuje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można łatwo opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany odcień Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów objętość zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L nieskomplikowane czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, miły w dotyku W pakiecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak typ filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...