informacje techniczne: - rozmiary (wysokość/szerokość/głębokość): 463/400/182 mm - waga: 4kg - efektywność oczyszczacza: 180m3/h - skuteczność nawilżania: brak - maksymalna powierzchnia wnętrza: do 21m2 - żywotność filtrów: do 2 lat - technika Ion Plasmacluster: tak - funkcja nawilżania: nie - pomiar stężenia kurzu: nie - pomiar nieprzyjemnych aromatów: nie Komfort pracy i ekonomia - zużycie prądu/moc (1,2,3 szybkość): 13W, 30W, 51W - przeciętna głośność w trybie oczyszczania (1,2,3 prędkość): 26, 38, 47 dB Oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH genialnie radzi sobie z eliminowaniem nieprzyjemnych zapachów, dymu tytoniowego, dzięki czemu powietrze jest oczyszczone i świeże.

Poradzi sobie także z wyłapywaniem kurzu, eliminowaniem alergenów i wirusów. Artykuł znamionuje się nieszablonowym designem, jest lekki, ma uchwyt, dzięki temu można go przenosić do innych pomieszczeń.

ma trzy stopnie szybkości pracy wentylatora, a także funkcję Ion Shower, która przygotowuje wnętrza do snu, poprzez godzinne aktywne oczyszczanie pomieszczenia i wydzielanie szerokiej ilości Plasmacluster Ion.

Stopnie filtracji: Filtr wstępny- zatrzymuje większe skażenia, takie jak sierść zwierząt czy kurz.Filtr HEPA- zatrzymuje ok 99.97% skażeń, w tym nawet najmniejsze pyły PM10 iPM 2.5, które znajdują się w smoguTechnologia Plasmacluster- wyróżnia oczyszczacze Sharp spośród innych na rynku ipowoduje, że japońska firma jest liderem jeśli chodzi o oczyszczacze.

Jak potwierdzilinaukowcy i liczne badania, jony Plasmacluster niszczą alergeny, zarodniki grzybów, bakterieoraz wirusy Sprzedawane oczyszczacze zawierają w pakiecie pakiet filtrów. Oczyszczacz ma funkcję Ion Shower, która przygotwuje wnętrze do snu poprzez godzinne, intensywne wydzielanie obfitej ilości jonów Plasmacluster.

Zapraszamy do zaznajomienia się z przygotowaną poprzez nas tablicą, która pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego oczyszczacza powietrza. Kliknij tutaj Nie wiesz które urządzenie wybrać? Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc!

Zadzwoń: 739 001 729