Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Wykwintny i efektywny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster wydajnie usuwa krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,również z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin.

wspaniale likwiduje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie dedykowane do pomieszczeń o powierzchni do ok. 21m2. Rewelacyjny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni.

Oczyszczanie pasywne i dynamiczne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja krzywdzącej elektro statyczności z sprzętów biurowych, funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - Ion Shower.

Wskaźnik konieczności czyszczenia i podmiany filtrów. Auto restart, referencyjnie niski poziom hałasu - 16 dB. Niskie zużycie energii - przeciętnie ok. 30W, żywotność filtra hepa/carbon do 2 lat, wysmakowane i przenośne urządzenie.

bardzo cicha praca, najniższe na rynku koszty eksploatacji....