Oczyszczacz powietrza linii 300
technika VitaShield IPS filtruje trwale i efektywnie ultradrobne cząstki o wielkości do 0,02 mikrona i 99,97% powszechnie występujących alergenów w powietrzu.technologia Aerasense informuje w czasie rzeczywistym o jakości powietrza w pomieszczeniu.

nieprzeciętne czyszczenie w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 76 m²
Dzięki technice VitaShield IPS, z areodynamiczną konstrukcją i sprawnym filtrem NanoProtect S3, oczyszczacz osiąga sprawność 367 m³/h w pomieszczeniu o powierzchni do 76 m2. Techonlogia ta likwiduje ultra-nieznaczne cząstki do 0,02 mikrona (ponad 100 razy mniejsze niż PM2,5), 99,97% z zasady występujących alergenów w powietrzu, 99,9% bakterii i niektóre wirusy, takie jak, np. H1N1. Dodatkowo zapewnia ochronę przed zgubnymi gazami, takimi jak formaldehyd, toluen i TVOC.

Profesjonalna technika rozpoznawania Aerasense
zaawansowana technologia Aerasense, która może konkurować z profesjonalnymi czujnikami, gwarantuje w czasie rzeczywistym wysokiej jakości powietrze w pomieszczeniach. Wskaźnik jest oparty na liczbie cząsteczek PM2,5 w wydychanym powietrzu, więc masz zawsze zagwarantowane zdrowsze powietrze.

Funkcja alarmu do utrzymania zdrowego powietrza przy dokładnym określeniu żywotności filtra
Dzięki innowacyjnej technice Aerasense, żywotność filtrów jest kalkulowana na podstawie poziomu zaniczyszczenia w powietrzu, przepływu powietrza i przewidzianego czasu pracy. Funkcja alarmu, by utrzymać czyste powietrze w pomieszczeniu, inforumuje natychmiast o potrzebie podmiany filtra. Gdy filtr nie zostaje wymieniony natychmiast, urządzenie wyłącza się, żeby zapobiec funkcjonowaniu bez filtra. Więc zawsze masz zagwarantowane czyste powietrze.