Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 Zapewnij sobie czyste powietrze Oczyść każdy oddech powietrza Air Purifier to oczyszczacz powietrza charakteryzujący się wysoką sprawnością efektu czyszczenia.

Inżynierowie R&D tworząc system oczyszczania powietrza inspirowali się budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, stwarzając tym samym mocny system ssania przy zwiększeniu ciśnienia. Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki sprawnemu filtrowi oczyszczania powietrza, cykl filtracji obejmuje całe pomieszczenie.

W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, stwarzając spore koło we wnętrzu. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb „super”.

Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 330m3/h. Opcja inteligentne sterowanie przez WiFi w telefonie, można wykorzystać aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym ulepszając jakość powietrza w domu przypasować atrybuty oczyszczania do wielkości wnętrza.

Ekscytujące jest to, że system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, żeby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. Palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z pomieszczenia, oczyszczanie automatycznie się włączy.

Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny * aplikacja Mi Home jest częściowo w j. Angielskim oraz chińskim.

Spokojna noc "dopasowanoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. Przepływu powietrza poprzez każdy komponent wyposażenia twojego domu, pozostało precyzyjnie zaprojektowane, by zapewnić redukcję hałasu do minimum.

cechy w trybie uśpienia to wyłącznie 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technika wykorzystana w silniku, obniża zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W.

Oznacza to niższe zużycie energii niżeli żarówki energooszczędne. Od teraz możesz czuć się swobodnie w zaciszu swojego czystego domu. Czyste powietrze w każdej części pokoju podczas snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp.

znaczący wpływ na jakość snu ma to czy pomieszczenie jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem efektywnie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości.

ponadto, poprzez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną też zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i sporo innych alergenów.