Oczyszczacz powietrza mi air purifier 2 marki Xiaomi

od 699,00 PLN

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 Zapewnij sobie czyste powietrze Oczyść każdy oddech powietrza Air Purifier to oczyszczacz powietrza cechujący się wysoką sprawnością efektu czyszczenia.

Inżynierowie R&D wytwarzając system oczyszczania powietrza inspirowali się budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, stwarzając tym samym potężny system ssania przy rozszerzeniu ciśnienia. Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki efektywnemu filtrowi oczyszczania powietrza, cykl filtracji obejmuje całe pokój.

W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, stwarzając pokaźne koło wewnątrz. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, iż można sterować nim zdalnie z telefonu przez przejście w tryb „super”.

Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 330m3/h. Opcja inteligentne sterowanie poprzez WiFi w telefonie, można wykorzystać aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym ulepszając jakość powietrza w domu dopasować atrybuty oczyszczania do wielkości wnętrza.

Ekscytujące jest to, iż system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. Palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z pomieszczenia, oczyszczanie automatycznie się włączy.

Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny * aplikacja Mi Home jest częściowo w j. Angielskim, a także chińskim.

Spokojna noc "dopasowanoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. Przepływu powietrza poprzez każdy komponent wyposażenia twojego domu, pozostało starannie zaprojektowane, by zapewnić redukcję hałasu do minimum.

atrybuty w trybie uśpienia to jedynie 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technologia użyta w silniku, obniża zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W.

Oznacza to niższe zużycie energii aniżeli żarówki energooszczędne. Od dzisiaj możesz czuć się luźno w zaciszu swojego czystego domu. Czyste powietrze w każdej części pokoju w trakcie snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp.

stanowczy wpływ na jakość snu ma to czy pokój jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem skutecznie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości.

ponadto, poprzez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną w dodatku zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i sporo innych alergenów.