Karcher K3 Full Control

od 507,01 PLN

oszczędzasz do 54%
Maksymalna temperatura wody: 40 °C

krótki czas przygotowania do pracy, wygodna mobilność i niepokaźny ciężar znamionują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest ergonomiczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie znakomicie sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zapewnia łatwą regulację ciśnienia przez obracanie. Pozwala to przypasować właściwości strumienia do potężnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Obszerne koła i ergonomiczny uchwyt prowadzący usprawniają transport i komfortowe manewrowanie urządzeniem.

parametry i atuty

  • Quick Connec. TUmożliwia proste przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • spory hak na obudowie zapewnia komfortowe przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązłączyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia wybór stosownego ustawienia.

    Wyposażenie charakterystyczne.